Sözcü Plus Giriş

Süper Loto sonucu açıklandı: İşte 31 Mayıs MPİ Süper Loto sonucu

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi'nin en çok kazandıran şans oyunlarından biri. İki haftadır devreden Süper Loto'da bu hafta da devretti büyük ikramiye katlanıyor... Büyük ikramiyenin biriktiğini öğrenen vatandaşlar kuponlarını doldurdu ve internet üzerinden Süper Loto sonucunu araştırıyor. İşte heyecanla beklenen 31 Mayıs Süper Loto sonucu...

Güncellenme: 23:21, 31/05/2018
Süper Loto sonucu açıklandı: İşte 31 Mayıs MPİ Süper Loto sonucu

Yine devretti! 31 Mayıs Süper Loto sonucu açıklandı. Süper Loto'nun sık sık devretmesi ve büyük ikramiyenin birikmesi nedeniyle vatandaşlar büyük bir ilgi gösteriyor. Süper Loto'da 1-54 arasındaki sayı kümesinden çekilen 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru bilinmesi gerekiyor. İşte kazandıran rakamlar…

31 MAYIS SÜPER LOTO SONUCU

İşte MPİ’nin açıkladığı şanslı 6 rakam:

7, 10, 19, 37, 42, 47

super-loto-31-mayis

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

 

İlginizi ÇekebilirŞans Topu sonuçları: 30 Mayıs'ta 758 bin lira bir megakenteŞans Topu sonuçları: 30 Mayıs'ta 758 bin lira bir megakenteİlginizi ÇekebilirOn Numara sonuçları: Kişi başı 105 bin lira! (28 Mayıs Milli Piyango On Numara çekiliş sonucu sorgulama)On Numara sonuçları: Kişi başı 105 bin lira! (28 Mayıs Milli Piyango On Numara çekiliş sonucu sorgulama)

 

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

İKRAMİYE ÖDEME MERKEZLERİ

(3) ve (4) bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
(5) bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve Milli Piyango İdaresi Şubeleri,
(6) bilenlerin ikramiyeleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce ödenmektedir.

Yayınlanma Tarihi:21:21,