Sözcü Plus Giriş

Raco’da sıcak çatışma: Yaralı askerler var!

Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Türk askeri ve ÖSO mensupları Raco bölgesinde teröristlerle çatışmaya girdi. Gelen son dakika haberine göre çıkan çatışmada yaralan askerler Kırıkhan Devlet Hastanesine getirildi. Çıkan çatışmada çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi.

20:15 -
Raco’da sıcak çatışma: Yaralı askerler var!

Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı devam ederken Raco beldesi güvenlik güçleri tarafından PKK/PYD-YPG'li teröristlerden alındı.

Gün boyu sınır birliklerine konuşlanmış tanklar ve Fırtına Obüsleri karadan, F-16 savaş uçakları ve Atak helikopterleri de havadan terör hedeflerini bombardımana tuttu.

Foto: DHA

Foto: DHA

İLGİLİ HABERTSK ve ÖSO Afrin'de ilerliyorTSK ve ÖSO Afrin'de ilerliyor

Raco bölgesine bağlı Şeyh Hadid köyü ve Baflon Dağı'nda da güvenlik güçleri ve teröristler arasında çatışma çıktı. Teröristler tarafından daha önceden yere döşenen el yapımı bombaların patlaması neticesinde çıtan çatışmada Türk askeri ve ÖSO mensuplarından yaralananlar oldu.

Askeri araç ve ambulanslarla alınan yaralı askerler bölgeye sevk edilen ambulanslarla Kırıkhan Devlet Hastanesine getirildi. Çıkan çatışmada çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi. İHA

Son güncelleme: 11:30 18.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more