Sözcü Plus Giriş

Takside ilginç anlar: ‘Bak şu an beni çekiyor…’

Aracına binen yolcu tarafından yolu uzattığı iddiasıyla tehdit edilen taksi sürücüsü o anları kaydedip aracı en yakın karakola götürerek şikayetçi oldu.

20:30 -

Taksi sürücüsü Aykut Avcı, Okmeydanı’ndan taksisine 3 yolcu aldı. Aykut Avcı’ya Beylikdüzü’ne gideceğini söyleyen yolcu, TEM Otoyolu’ndan gitmek istediğini söyledi. Bir süre ilerledikten sonra “sen ne biçim taksicisin beni buraya neden soktun yolu uzatıyorsun” diyerek taksiciye tepki gösterdi.

İLGİLİ HABERTrafik tartışmasında taksici motosikletliye bıçak çektiTrafik tartışmasında taksici motosikletliye bıçak çekti

CEP TELEFONU KAMERASINI AÇTI

Arka koltukta oturan ailesine “Bu adam beni Beylikdüzü’ne kadar götürecek ve ben de buna para vermeyeceğim” dedi. Aykut Avcı ise yaşananları kaydetmek için cep telefonu kamerasını açtı. Cep telefonu kamerasının kayıtta olduğunu gören yolcu, polisi arayarak taksi sürücüsünün yolu uzattığını gideceği yere dolaştırarak götürmek istediğini söyledi.

İLGİLİ HABERKonya'da taksicilerden 'korsan' eylemiKonya'da taksicilerden 'korsan' eylemi

TEHDİT ETTİ

Taksi sürücüsünün “sarhoşsun” demesi üzerine yolcu “bu telefonu kafanda kırarım” diyerek tehdit etti. Bu yaşananlardan sonra taksi sürücüsü Aykut Avcı, yolcularla birlikte Kağıthane polis merkezine gitti. Müşterisinin sarhoş olduğunu ve kendisini tehdit edip telefonuna saldırdığını ileri sürerek şikayetçi oldu. DHA

Son güncelleme: 20:45 29.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more