Taksimetre yerine alkolmetreyi açmış!

İstanbul Şaşkınbakkal'da bir taksi sürücüsü durduk yere kaldırıma çarptı. Vatandaşlar yardıma koştu ama taksi sürücüsü aracından inmek istemedi. Bir süre sonra anlaşıldı ki sürücü kör kütük sarhoştu. Ambulans çağırıldığında ise ayakta bile duramayan sürücü kaldırımı aşıp yoluna gitmeye çalışıyordu.

Taksimetre yerine alkolmetreyi açmış!

Dün akşam üzeri İstanbul Şaşkınbakkal’da yaşanan bu olayı vatandaşlar kaydedip 0549 807 27 99 numaralı Sözcü Gazetesi WhatsApp İhbar Hattı’na yolladı. Görüntülerde kaldırıma çarpan taksi sürücüsünün hâlâ kazanın farkına varmayıp yoluna gitmek istemesi görülüyor.

 

“TAKSİMETREYİ DEĞİL ALKOLMETREYİ AÇMIŞ”

Görüntüyü gönderen vatandaş “Canımız kime emanet. Sürücü taksimetreyi değil alkolmetreyi açmış” diyor. Kazaya tanık olan vatandaşların ambulans çağırmasına rağmen sürücü aracından inmek istemiyor. Ambulans geldiğinde aracından çıkan sürücünün ayakta bile duramayacak kadar alkollü olduğu görülüyor.

TAKSİ DURAĞINDAN AÇIKLAMA

Bu görüntü üzerine telefonla aradığımız taksinin bağlı bulunduğu durağın yetkilisi “Araç bize bağlı ama şoför bizden değil. Zaten ortalıkta da yok. Taksinin sahibi ise bu konuyla ilgili belediyede görüşme yapıyor” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...