Sözcü Plus Giriş

Denizli’de vahşet! Tarla yolunda yarı çıplak cesedi bulundu

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde, Kırgızistan uyruklu 26 yaşındaki Yryskul Zheenbek Kyzy boğularak öldürüldü. Otomobille bacaklarının üzerinden de geçildiği belirlenen talihsiz kadının cesedi yarı çıplak halde bulundu. Tecavüze uğramış olabileceği düşünülen kadının ölümüyle ilgili Jandarma soruşturma başlattı. 

20:54 -
Denizli’de vahşet! Tarla yolunda yarı çıplak cesedi bulundu

Olay, Pamukkale Mahallesi Kocaarık mevkiindeki bir tarla yolunda meydana geldi.

Tarladan dönen işçiler, yolda belden aşağısı çıplak olan bir kadın cesedi görünce durumu jandarmaya haber verdi. İhbar üzerine gelen jandarma ekipleri, cesedin Kırgızistan uyruklu 26 yaşındaki Yryskul Zheenbek Kyzy’e ait olduğunu belirledi.

Foto: DHA

Foto: DHA

Boğularak öldürüldüğü belirlenen Kyzy’nin, bacaklarının üzerinden otomobille geçildiği de tespit edilirken, bölgede yapılan aramada, Kyzy’e ait olduğu belirlenen pasaport ve cep telefonu da bulundu. Tecavüze uğramış olabileceği düşünülen talihsiz kadının cesedi, savcının incelemelerinin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Foto: DHA

Foto: DHA

Pamukkale Mahallesi Muhtarı Derviş Aslan, cesedin tarlada çalışan işçiler tarafından sabaha karşı bulunduğunu belirterek, şok olduklarını ve durumun hemen jandarmaya bildirildiğini söyledi. DHA

Foto: DHA

Foto: DHA

 

Son güncelleme: 22:00 19.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more