Sözcü Plus Giriş

Tek tekerlek üzerinde Acun Ilıcalı’ya yakalandı

Trafikte süratli bir şekilde tek tekerlek üzerinde giden motosikletli genç, lüks otomobiliyle seyir halinde olan Acun Ilıcalı’ya yakalanınca şoke oldu. Kırmızı ışıkta Ilıcalı’nın yanına giderek selamlaşan genç, motosikletine binerek tek tekerlek üzerinde yoluna devam etti.

09:19 -

Eyüpsultan Hasdal – Kemerburgaz yolunda önceki gün saat 19.00 sıralarında seyir halinde olan motosikletli genç, trafikte akan araçların arasında tehlikeli bir şov gerçekleştirdi. Süratli bir şeklide giderken motorun tek tekerleğini kaldıran sürücü, yoluna bu şekilde devam etti.

Bir süre bu şekilde yoluna devam eden gence arkasından gelen lüks otomobilin sürücüsü selektör yaptı. Kırmızı ışıkta duran genç, otomobildeki menajer Ekrem Okumuş'a bakarak, “Kalkıyor muyuz” dedi. O esnada şoför koltuğunda Acun Ilıcalı'yı fark gören genç şoke oldu.

Acun Ilıcalı'yı görünce şoke oldu

Yaşadığı şaşkınlıkla motosikletinden inerek aracın yanına yaklaşan genç, motor sporlarına olan tutkusuyla bilinen Ilıcalı ile selamlaştı. Yeşil ışığın yanması üzerine tekrar motosikletine binen genç, yine süratli bir şekilde tek tekerlek üzerinde uzaklaştı. Yaşananlar ise motosikletlinin kask, Okumuş'un ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
İSTANBUL (İHA)

resimid_5710142

Menajer Okumuş tehlikeli şovu cep telefonu ile kaydetti.

resimid_5710143

Acun Ilıcalı ile tokalaşan sürücü yoluna tek teker üzerinde devam etti. Foto: İHA

Son güncelleme: 09:58 09.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more