Sözcü Plus Giriş

Trafik magandası dehşet saçtı: Makas attı 5 kişiyi ölüme itti

İzmir-Çanakkale çevre yolunda içerisinde 5 kişinin bulunduğu otomobil, kendisine makas atıp çarpan bir başka araç yüzünden bariyerlere çarptı. Maddi hasarla atlatılan kaza, bir başka aracın kamerası tarafından kaydedildi. işte o dehşet dolu anlar...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 14:46, 10/12/2018

Kaza; 8 Aralık günü saat 20:50 sıralarında İzmir-Çanakkale çevre yolunda meydana geldi.

Çanakkale istikametinde seyreden bir aracın kamerasına kaydedilen olayda; 06 … 99 plakalı aracın, önünde seyreden 45 TC 353 plakalı otomobile makas attıktan sonra,  ‘kasıtlı olarak’ çarptığı görülüyor. Kendisine makas atılan 45 TC 353 plakalı aracın ise darbe yedikten sonra kontrolden çıkarak kendi etrafında birkaç tur attıktan sonra bariyerlere çarparak durduğu görülüyor.

Kazayı, araçtaki kamerasıyla kaydeden ve kimliğinin açıklanmasını istemeyen araç sürücüsü ise olayla ilgili Sözcü yaptığı açıklamada “Olay Anadolu Organize Sanayi Bölgesi civarında oldu. Kazaya sebebiyet veren araç makas atarak geliyordu. Arkadan selektör yaptı ve makasa girdi. Ben frene basarak bana atmasını önledim fakat solda giden araca çarptı. Aracın içindeki 5 kişiye hiçbir şey olmadı ancak çarpan araç kaçtı.” dedi.

‘Mağdur araç sürücüsü’nün söz konusu görüntüler eşliğinde polis merkezine giderek şikayette bulunduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:14:43,