Sözcü Plus Giriş

Üçlü aşk cinayeti

5 gündür kayıp olarak aranan Murat Gülbal'ın en son ilişki yaşadığı Şadiye Ö.'nün evine girdiği tespit edildi. Çapraz sorguya alına Şadiye Ö., Murat Gülbal'ı diğer sevgilisi Bahattin Ö'nün boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Gülbal'ın cesedi Şadiye Ö.'nün evinin yakınlarında gömülü halde bulundu.

Güncellenme: 16:05, 03/05/2018
Üçlü aşk cinayeti

Bartın Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucu 5 gündür kayıp olarak aranan Murat Gülbal’ın (35) geçen cuma günü Demirciler Mahallesi’nde oturan sevgilisi Şadiye Ö.’nün evine girdiği belirlendi. Bunun üzerine Şadiye Ö., gözaltına alındı.  Şadiye Ö.’nün emniyette çelişkili ifadeler vermesi üzerine evinde arama yapıldı. Aramalarda, evde kan izlerine rastlandı.

ÖNCE ‘KALP KRİZİ’ DEDİ

Tekrar sorguya alınan Şadiye Ö., ifadesinde, Murat Gülbal’ın kalp krizi geçirdiğini, korkudan kimseye haber veremediğini ve gömdüğünü söyledi. Polis, Şadiye Ö.’nün tek başına bunu yapacağına inanmayarak, sorguyu sürdürdü. Şadiye Ö., geçen cuma günü Murat Gülbal ile kahvaltı yaptıklarını, bu sırada kendisine ilgi duyan arkadaşının kocası olan Bahattin Ö. tarafından telefonla arandığını, evde birinin olup olmadığını sorduğunu; kendisinin de evde erkek arkadaşı olduğunu söylediğini belirtti.

HAVLUYLA BOĞDU

Şadiye Ö., Bahattin Ö.’nün eve gelerek, Murat Gülbal’a saldırdığını ve boğuşma çıktığını; Bahattin Ö.’nün evde bulunan havlu ile Gülbal’ı boğduğunu söyledi. Şadiye Ö., Bahattin Ö.’nün çocuklarına zarar vereceğini söyleyerek, olayı kimseye anlatmaması yönünde tehditte bulunduğu ifadesinde belirtti.

Polis, Bahattin Ö.’yü de gözaltına alındı. Şadiye Ö.’nün ifadesi üzerine polis ekipleri, evin yanında bulunan deponun altına gömülen Murat Gülbal’ın cansız bedenini çıkardı. Murat Gülbal’ın cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Şadiye Ö. ve Bahattin Ö.’nün sorgulamalarının sürdüğü belirtildi.

 BARTIN (DHA)

Yayınlanma Tarihi:16:04,