Uğur Dündar: Ben iktidarın yerinde olsam Burak Akbay’a teşekkür ederdim

Türkiye'nin en güvenilen kişisi Gazeteci Yazar Uğur Dündar, Türkiye'nin en çok okunan yazarı Yılmaz Özdil'le beraber, SÖZCÜ Gazetesine yapılan operasyon hakkında çarpıcı ifadelerde bulundular. SÖZCÜ Gazetesi denince akla yurtseverlik ve Atatürkçülük geldiğini belirten Dündar, "Ben iktidarın yerinde olsam bunca yalakanın arasında iyi ki bir SÖZCÜ Gazetesi var da, aklı selim sahibi iyi niyetli yazarların sayesinde beni eleştiriyorlar ben bu eleştirilerden haklılık payı var mı yok mu bir bakayım da kendime çeki düzen verim diye Burak Akbay'a teşekkür ederdim" diye konuştu.

Usta gazeteci Yılmaz ÖzdilCHP İstanbul Milletvekili ve Hürriyet gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu'nun tutukluluğuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Özdil şöyle konuştu;

“Bizim gazetenin de içinde bulunduğu yayın yüzünden Enis içeride… SÖZCÜ Gazetesi içinde korkunç bir azap… Yani biz iftiralara maruz kalmış bir gazeteyiz. Bunun için yargılanan insanlardan oluşuyoruz. Ama bizim gazeteden çıkan bir yazı yüzünden Enis içeride…Yani böyle bir şey olmaz. İnsanları birbirine vurduran bir düzenle karşı karşıyayız… Yani Ahmet Altan, Mehmet Altan fikri öyleymiş böyleymiş bu adamlardan terörist olur mu ya?”

aaaaaaaaa Yılmaz Özdil'den 'Deniz Yücel' yorumu İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil'den 'Deniz Yücel' yorumu

Zamanında FETÖ maşası Taraf gazetesinden kendilerine çok iftiralar atıldığından bahseden Uğur Dündar ise;

“Bakın FETÖ maşası olan gazete (Taraf) bize iftiralar attı. O dönemde büyük acılar çektik. Şimdi de çalıştığımız SÖZCÜ Gazetesi ki biliyorsunuz SÖZCÜ Gazetesi denince akla sadece yurtseverlik ve Atatürkçülük gelir. Cumhuriyete sevda gelir. Bütün yazarları da katıksız böyledir. (Salonda alkış tufanı koptu)

arena2 Yılmaz Özdil'den İlker Başbuğ açıklaması! İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil'den İlker Başbuğ açıklaması!

Ben iktidarın yerinde olsam bunca yalakanın arasında iyi ki bir SÖZCÜ Gazetesi var da, aklı selim sahibi iyi niyetli yazarların sayesinde beni eleştiriyorlar ben bu eleştirilerden haklılık payı var mı yok mu bir bakayım da kendime çeki düzen verim diye Burak Akbay’a teşekkür ederdim” diye konuştu.

Halk Arenası'nda kedi sürprizi! İlginizi Çekebilir Halk Arenası'nda kedi sürprizi! Yılmaz Özdil'den Bahçeli'ye: Git baba tutan mı var İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil'den Bahçeli'ye: Git baba tutan mı var arena4 arena5 arena6 arena7 arena8 arena9 arena11

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...