Sözcü Plus Giriş

Uğur Dündar: Kul hakkı yiyenlerden daha çok dindarız

Gündemi belirleyen Halk Arenası programının moderatörü usta gazeteci Uğur Dündar, bu hafta ki yayında FETÖ'cülerin pis iftiralarından örneklerde bulundu. FETÖ'cülerin iktidara sırtlarını dayadıkları o dönemlerde de bir sürü iftira attıklarını belirten Dündar, o zamanlarda kendisine yöneltilen bir iftirayı anlatarak canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sozcu.com.tr
23:21 -

FETÖ’cülerin bugünkü iktidara sırtlarını dayadıkları o dönemlerde de bir sürü iftira attıklarını belirten Dündar, “İktidar bunlara seyirci kalıyordu. Ne zaman ki iktidar, 15 Temmuz hain kalkışması oldu… Ondan sonra desteklediğimiz FETÖ ile mücadele süreci başladı. Ben hiç unutmuyorum, şu an da yurt dışında kaçak olan profesör köşesinde şöyle yazmıştı; ‘Uğur Dündar Dindar olan soyadını Dündar ile değiştirmiş’ dedi. Yani o kadar iğrenç bir durum ki, benim soyadım tabi ki Dündar… Babam bu devlete 33 yıl emniyet teşkilatında hizmet etmiş. ‘Sarı Osman’ lakaplı Osman Dündar bacağında iki kurşunla toprağa gitti. Bir defa insan bakar ne değil ne değildir. Ayrıca benim dindarlığımdan sana ne. Bu tür kul hakkı yiyenlerden baktığınız da biz onlardan bin defa daha dindarız” diye konuştu.

İLGİLİ HABERNevşin Mengü: İç Anadolu'da insanların zamlardan haberi yokNevşin Mengü: İç Anadolu'da insanların zamlardan haberi yok
uuuuuu uuuuu uuu

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 23:29 07.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more