Sözcü Plus Giriş

Usta Yazar Özdil’den Mine Kırıkkanat’a destek!

Usta gazeteci ve köşe yazarı Yılmaz Özdil'den, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik sarf ettiği sözler nedeniyle bazı kesimler tarafından hedef alınan gazeteci Mine Kırıkkanat'a destek geldi.

19:32 -
Usta Yazar Özdil’den Mine Kırıkkanat’a destek!

Gazeteci Mine Kırıkkanat, bir televizyon programında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik sarf ettiği sözler sonrasında bazı kesimler tarafından hedef alındı.

İLGİLİ HABERYılmaz Özdil: Bir toplumu insanlıktan çıkarmaya çalışıyorlarYılmaz Özdil: Bir toplumu insanlıktan çıkarmaya çalışıyorlar

“MİNE’NİN YANINDA OLMAYA ÇAĞIRIYORUM”

Özellikle sosyal medyada linç girişimi başlatılan Kırıkkanat’a usta gazeteci ve yazar Yılmaz Özdil’den destek geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özdil, “Karşıdevrimci ve kadın düşmanı dinci basın tarafından ölüm tehditleri savrulan değerli Mine Kırıkkanat’ı dünya basını savunmaya gayret ederken, Türk basınının ölü balık taklidi yapması, tarihi utançtır… Sadece ikimiz de kalsak, Mine’nin yanındayım. Fikri hür irfanı hür vicdanı hür herkesi, Mine’nin yanında olmaya çağırıyorum” dedi.

ozdil-twtİLGİLİ HABERYılmaz Özdil ve Kırmızı Kedi Yayınevi Darüşşafaka'nın Kurucu Bağışçısı olduYılmaz Özdil ve Kırmızı Kedi Yayınevi Darüşşafaka'nın Kurucu Bağışçısı oldu İLGİLİ HABERYılmaz Özdil'den dikkat çeken 'Andımız' açıklamasıYılmaz Özdil'den dikkat çeken 'Andımız' açıklaması
Son güncelleme: 19:38 22.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more