Sözcü Plus Giriş

Jandarma uzman erbaş alımı sonuçları için büyük gün! Sonuçlar JGK’da açıklandı mı?

Uzman Erbaş başvuru sonuçları için sonuç günü geldi, şimdi adaylar sonuçlar nasıl görüntülenecek sorusunu soruyor. Jandarma uzman erbaş başvuru sonuçları ve sonuçlar açıklandıktan sonra yapılacaklar merak konusu. On binler tarafından merak edilen uzman erbaş alımları başvuru sonuçları detayları şu şekilde...

10:17 -
Jandarma uzman erbaş alımı sonuçları için büyük gün! Sonuçlar JGK’da açıklandı mı?

Gözler Jandarma Uzman Erbaş alımı başvuru sonuçları için Jandarma’nın resmi sitesine çevrildi. Jandarma uzman erbaş alımları için başvurular günler önce tamamlandı. Başvuru yapan adaylar, sonuçların açıklanacağı tarihi merak ediyor. 1.997’si Muhabere Elektronik ve Bilgi Sistemleri (MEBS), 33’ü Lojistik, 15'i Bot Serdümeni ve 30‟u Dalış Amiri branşlarında olmak üzere toplam 2.375 Sözleşmeli Uzman Erbaş alımı yapacağını duyurulmuştu. Yapılan açıklamaya göre sonuçların açıklanmasına sadece saatler kaldı.

BAŞVURU SONUÇLARI NASIL KONTROL EDİLECEK?

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzuna göre başvuru şartları uygun olan adayların seçme sınavlarına çağrılması 7 Ağustos 2018 olarak belirlenmiştir. Buna göre seçme sınavlarına çağırılma işlemleri ise, 27 Ağustos 2018 tarihinden itibaren ilan edilerek duyurusu yapılacaktır.

JANDARMA UZMAN ERBAŞ SONUÇLARI KONTROL LİNKİ

uzman erbas

UZMAN ERBAŞ ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI

Uzman erbaş alımı için ön başvurularını “www.jandarma.gov.tr” internet adresinden 13– 30 Temmuz 2018 (saat 17.00’ye kadar) tarihleri arasında ön başvuru formunun doldurulması suretiyle yapan çok sayıda vatandaş şimdi sonuç açıklama haberine odaklandı. Jandarma Genel Komutanlığı’nın yayımladığı Sözleşmeli Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzuna göre başvuru şartları uygun olan adayların seçme sınavlarına çağrılması 7 Ağustos 2018 (Bugün) tarihinde açıklanacak.

Son güncelleme: 12:22 07.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more