İtfaiye çalışanı yangın haberi ile yerinden fırladı! Yangın beklediği en son evdeydi…

İtfaiye çalışanı yangın haberi ile yerinden fırladı! Yangın beklediği en son evdeydi... Kastamonu'nun Cide ilçesinde meydana gelen yangın sonrası hemen itfaiye arandı. İtfaiye ekibine yapılan anons herkesi harekete geçirdi. Ancak bir kişi vardı ki onun o anons sonrası duygu ve düşünceleri karmakarışıktı. Yanan ev babasının eviydi! Gelen haberle telaşa kapılmadan hareket etmeye çalıştı. Daha sonra ne mi oldu? İşte ayrıntılar....

İtfaiye çalışanı yangın haberi ile yerinden fırladı! Yangın beklediği en son evdeydi…

Cide Liman içi mevkiinde meydana gelen yangın söndürülemeyenice itfaiye ekiplerine bildirildi. Anons sonrası ekipte yer alan Erol Çelik yanan evin babasının evi olduğunu anlayınca hiç vakit kaybetmeden evine koştu… İşte daha sonra yaşananlar…

Edinilen bilgiye göre, Cide Liman içi mevkisinde Bilal Çelik’e ait evde henüz belirlenemeyen sebepten dolayı yanın çıktı. Yangına ilk olarak ev sakinleri müdahale etse de söndürmede başarılı olamayınca olay yerine Cide Belediyesine ait İtfaiye ekipleri çağrıldı.

YANAN EV BABASININ EVİYDİ

Anonsu ve adres bilgisini duyan itfaiye ekibinden Erol Çelik babasının evinin yandığını öğrendi. Olay yerine hızlıca ulaşan ekipler oluşan yangını evin tamamına sıçramadan söndürdü. Her hangi bir can kaybı ve yaralanmanın yaşanamadığı yangın sonrası evde maddi hasar meydana geldi.

babasinineviyananitfaiyeci

Yangın sonrası kısa bir açıklamada bulunan itfaiye görevlisi Erol Çelik, “Nasipte kendi evimizin yangınını da söndürmek varmış. Tek tesellimiz can kaybı yaşanmamasıdır” dedi.
(İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...