Sözcü Plus Giriş

28 Aralık Cuma Ankara’da okullar tatil mi? Ankara Valisi Vasip Şahin açıklama yaptı mı?

Ankaralılar soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle meydana gelen olumsuz hava koşullarıyla mücadele ediyor. 26 Aralık Çarşamba günü okullar kar nedeniyle tatil edilmişti. Öğrenciler yeniden tatil olur mu diye umutlanıyor. Peki yarın (28 Aralık Cuma) okullar tatil mi? İşte Ankara'da hava durumu...

21:15 -
28 Aralık Cuma Ankara’da okullar tatil mi? Ankara Valisi Vasip Şahin açıklama yaptı mı?

Ankaralı öğrenciler merak ediyor: Yarın Ankara’da okullar tatil mi? Yurdun bazı illerinden kar tatili haberleri gelmeye başladı. Ankara’da bu akşam kar yağışı etkili oluyor. Öğrenciler bu nedenle okulların tatil olup olmayaağını merak ediyor.Ankara Valisi Vasip Şahin açıklama yaptı mı?

ANKARA’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Konuya ilişkin Ankara Valisi Vasip Şahin ya da Ankara Valiliği henüz bir açıklama yayınlamadı ancak açıklama yapıldığı takdirde haberimizdeki yerini alacak.

İLGİLİ HABER28 Aralık kar tatili ilan edilen iller listesi: Yarın hangi illerde okullar tatil?28 Aralık kar tatili ilan edilen iller listesi: Yarın hangi illerde okullar tatil?

ANKARA’DA HAVA DURUMU

Bölge genelinin parçalı ve çok bulutlu, Batı Karadeniz bölümünün sabah saatlerine kadar yağışlı geçmesi, yağışların kıyı kesimlerde karla karışık yağmur ve kar, iç kesimlerde kar şeklinde olması tahmin edilmektedir. Bölgenin iç kesimlerinde gece ve sabah saatlerinde yer yer pus hadisesi, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin edildiğinden, iç kesimlerde kuvvetli buzlanma ve don hadisesi beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Hava sıcaklıklarının bölge genelinde mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Bölge genelinde sabah saatlerine kadar kuzeybatılı, sabah saatlerinden sonra güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi beklenmektedir

Son güncelleme: 07:13 28.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more