Sözcü Plus Giriş

Yeni yılınız kutlu olsun! 2019 Yılbaşı mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin… İşte güzel yılbaşı mesajları

Yeni yılınız kutlu olsun! Yılbaşı mesajları ile 2019 yılı için sevdiklerinize iyi dileklerinizi kısa, uzun ve resimli yılbaşı mesajları ile gönderebilirsiniz. Haberimizin içerisinde yer alan resimli yılbaşı 2019 mesajları ile sevdiklerinize en güzel yenil yıl dilekleriniz gönderebilirsiniz. Yılbaşı gününü bugünü sevdiklerinden ayrı geçirecek olan en güzel yılbaşı mesajları araması yapıyor. İşte 2019’a özel anlam dolu yeni yıl mesajları…

12:35 -
Yeni yılınız kutlu olsun! 2019 Yılbaşı mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edin… İşte güzel yılbaşı mesajları

Yılbaşı mesajları ile 2019’da sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. Yeni yılda bir seneyi daha geride bırakmanın heyecanını yaşarken yeni yıl mesajları ile en güzel dileklerinizi iletebileceğiniz en güzel 2019 yılbaşı mesajları sizler için derledik. Kısa, uzun ve resimli yılbaşı mesajları yenil yıl öncesinde en çok aranan konuları arasında yer alıyor. İşte 2019 yılbaşı kutlama mesajları…

2019 YILBAŞI MESAJLARI

Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Yeni yılın en mutlu değişimlerle başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2019 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

yilbasi-mesajlari

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Hoşcakal 2018 ve hoş gel bize 2019…

Allah'ım sen bize huzur içinde geçirebileceğimiz bir yıl nasip et. Mutlu yıllar…

2019 yılının tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun

İLGİLİ HABER31 Aralık ve 1 Ocak'ta hastaneler, PTT, eczaneler, kargolar ve bankalar açık mı?31 Aralık ve 1 Ocak'ta hastaneler, PTT, eczaneler, kargolar ve bankalar açık mı?

YENİ YIL MESAJLARI 2019

Her yeniyıl bir başka güzel.. 2019 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyılınız kutlu olsun.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…

İLGİLİ HABERMetro metrobüs saat kaça kadar açık? Yılbaşında otobüslerin sefer saatleri…Metro metrobüs saat kaça kadar açık? Yılbaşında otobüslerin sefer saatleri…

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni yılın kellere saç, hastalara ilaç, züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu yıllar.

yilbasi1

 

İLGİLİ HABER31 Aralık 2018 tatil mi? Yılbaşında kaç gün tatil?31 Aralık 2018 tatil mi? Yılbaşında kaç gün tatil?

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2019 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!
Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Yeni yıl bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.
Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

Son güncelleme: 16:36 31.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more