Sözcü Plus Giriş

Yılmaz Özdil’den İlker Başbuğ açıklaması!

Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'la Halk Arenası'nın bu haftaki konuğu olan, ülkemizin en çok okunan köşe yazarı katıksız Atatürkçü cesur kalem Yılmaz Özdil, son zamanlarda İlker Başbuğ için yapılan yorumları değerlendirdi! Özdil, “Kozmik oda meselesi ısrarla İlker Başbuğ’a fatura ediliyor” dedi.

null
Güncellenme: 22:56, 16/02/2018
Yılmaz Özdil’den İlker Başbuğ açıklaması!

Bu hafta İzmir'den ekranlara gelen Uğur Dündar ile Halk Arenası'nın konuğu Yılmaz Özdil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri  Devlet Bahçeli’nin hedef aldığı İlker Başbuğ’a sahip çıktı.

İlginizi Çekebilirİlker Başbuğ'dan Erdoğan ve Bahçeli'ye yanıtİlker Başbuğ'dan Erdoğan ve Bahçeli'ye yanıtİlginizi ÇekebilirDündar ve Özdil'den soyağacı açıklamasıDündar ve Özdil'den soyağacı açıklamasıarena11

Özdil, “İlker Başbuğ TSK’nın en saygın genelkurmay başkanlarından biri. Mesela genelkurmay başkanlarını şöyle yan yana dizsek; ‘bazıları nasıl genelkurmay başkanı olmuş insan şaşırıyor.’ Ama İlker Başbuğ açısından baktığımızda şahsına yönelik bir faaliyet olduğunu görüyoruz. Neden diye buna baktığımızda görüyoruz ki aslında FETÖ organizasyonunu Türkiye’yi ele geçirmek isteyen Amerikan odaklı FETÖ organizasyonunu cemaat adıyla dile getiren ve bununla somut olarak mücadele eden neredeyse ilk genelkurmay başkanı. Bunun neticesinde bu kumpas süreci, İlker Başbuğ’un tutuklanıp terör örgütü lideri ilan edilip  hapse atılmasına kadar sonuçlanmıştır. Kozmik oda meselesi de ısrarla İlker Başbuğ'a fatura ediliyor” dedi.

İlginizi ÇekebilirCumhurbaşkanı Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a Afrin yanıtı! İlker Başbuğ ne demişti?Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a Afrin yanıtı! İlker Başbuğ ne demişti?İlginizi ÇekebilirYılmaz Özdil'den 'Deniz Yücel' yorumuYılmaz Özdil'den 'Deniz Yücel' yorumu5a3fd763-1ba6-4aa2-8bd5-b0746f729958 arena2 arena3 arena4 arena5 arena6 arena7 arena8 arena9 arena11