Yılmaz Özdil’den İlker Başbuğ açıklaması!

Türkiye'nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'la Halk Arenası'nın bu haftaki konuğu olan, ülkemizin en çok okunan köşe yazarı katıksız Atatürkçü cesur kalem Yılmaz Özdil, son zamanlarda İlker Başbuğ için yapılan yorumları değerlendirdi! Özdil, “Kozmik oda meselesi ısrarla İlker Başbuğ’a fatura ediliyor” dedi.

Yılmaz Özdil’den İlker Başbuğ açıklaması!

Bu hafta İzmir'den ekranlara gelen Uğur Dündar ile Halk Arenası'nın konuğu Yılmaz Özdil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri  Devlet Bahçeli’nin hedef aldığı İlker Başbuğ’a sahip çıktı.

İlker Başbuğ'dan Erdoğan ve Bahçeli'ye yanıt İlginizi Çekebilir İlker Başbuğ'dan Erdoğan ve Bahçeli'ye yanıt Dündar ve Özdil'den soyağacı açıklaması İlginizi Çekebilir Dündar ve Özdil'den soyağacı açıklaması arena11

Özdil, “İlker Başbuğ TSK’nın en saygın genelkurmay başkanlarından biri. Mesela genelkurmay başkanlarını şöyle yan yana dizsek; ‘bazıları nasıl genelkurmay başkanı olmuş insan şaşırıyor.’ Ama İlker Başbuğ açısından baktığımızda şahsına yönelik bir faaliyet olduğunu görüyoruz. Neden diye buna baktığımızda görüyoruz ki aslında FETÖ organizasyonunu Türkiye’yi ele geçirmek isteyen Amerikan odaklı FETÖ organizasyonunu cemaat adıyla dile getiren ve bununla somut olarak mücadele eden neredeyse ilk genelkurmay başkanı. Bunun neticesinde bu kumpas süreci, İlker Başbuğ’un tutuklanıp terör örgütü lideri ilan edilip  hapse atılmasına kadar sonuçlanmıştır. Kozmik oda meselesi de ısrarla İlker Başbuğ'a fatura ediliyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a Afrin yanıtı! İlker Başbuğ ne demişti? İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a Afrin yanıtı! İlker Başbuğ ne demişti? Yılmaz Özdil'den 'Deniz Yücel' yorumu İlginizi Çekebilir Yılmaz Özdil'den 'Deniz Yücel' yorumu 5a3fd763-1ba6-4aa2-8bd5-b0746f729958 arena2 arena3 arena4 arena5 arena6 arena7 arena8 arena9 arena11

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...