Sözcü Plus Giriş

CHP’de adaylık yarışı… Çetin Çapan: Önce sokaktaki baskıyı yıkacağız

Küçükçekmece CHP Belediye Başkan aday adayı Çetin Çapan, CHP’nin Küçükçekmece’de önemli oy oranı olduğunu belirterek, “Birinci hedefim sokakta ve caddede olan baskıyı yıkmak. İkinci hedefim oyları attırıp Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na, Küçükçekmece hediyesi vermek” diye konuştu.

17:15 -
CHP’de adaylık yarışı… Çetin Çapan: Önce sokaktaki baskıyı yıkacağız

Küçükçekmece CHP Belediye Başkan aday adayları tanıtım toplantısı Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde yapıldı.

Adaylardan Çetin Çapan, “Küçükçekmece ilçesinde partisinin önemli bir oy potansiyeli var. Geçtiğimiz seçimlerde de bunu gördük. Ancak sokakta, caddede halk üzerinde oluşmuş bir baskı var. Onu kaldıracağız ve Küçükçekmece'yi CHP'ye ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na hediye edeceğiz. Kısacası Küçükçekmece Belediyesi'ni kazanacağız” diye konuştu.

capan-1Aday adayı olduğunu belirten Çapan, “Eğer partim beni uygun görürse bayrağı sonuna kadar götüreceğim. Eğer ki başka bir arkadaşımız aday olursa da onla beraber bayrağı sonuna kadar götürmek için varım. Çünkü benim için CHP var, Küçükçekmece var” diye konuştu.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more