Dünyayı şaşırtan yapışık ikizler! Onlar tek beden de iki ayrı dünya

Abigail Hensel ve Brittany Hensel... Dışarıdan bakılınca sadece iki kafası olan bir vücut gibi görünen ama pek çok iç organları da iki tane olan ikizler.

Dünyayı şaşırtan yapışık ikizler! Onlar tek beden de iki ayrı dünya

1990 doğumlu Abigail Hensel ve Brittany Hensel, dışarıdan bakılınca sadece iki kafası olan bir vücut gibi görünen ama pek çok iç organları da iki tane olan ikizler. Yaşamlarını reality showda anlatan ikizleri görenler hayrete düşüyor.

1

Bir tanesi sağ kolu kontrol ederken diğeri sol kolu idare ediyor ve rağmen araba kullanıyorlar. Ayrıca sınıf öğretmenliği mezunu olan ikizlerin uyumu şaşılacak gibi.

2

Abigail ve Brittany Hensel, Carver County, Minnesota’da, bir hemşire olan Patty ve bir marangoz ve bahçıvan olan Mike Hensel çiftinin kızları olarak doğdular. İkizlerin Dakota isminde bir erkek kardeşleri ve Morgan isminde bir de kız kardeşleri vardır.

3

İkizlerin doğumundan sonra doktorların ayırma işleminin ciddi ölüm riski taşıdığını söylemeleri üzerine, ebeveynleri ayırma seçeneğini reddettiler.

4

Kızların büyümeye başlaması ile yürüme ve diğer meziyetleri yapabildiğini gören ebeveynleri daha sonra ayrılmamaları yönünde verdikleri kararı desteklediler.

5 6 7 8 9 11

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...