Sözcü Plus Giriş

Evinde beslediği kertenkeleler adamı yedi!

Ronald Huff adlı adamın 2002 yılındaki ölümü, hala gizemini koruyor. Polis memurları aldıkları ihbar üzerine Huff'ın evine geldiklerinde karşılaştıkları manzarayı hala unutamıyor

20:31 -
Evinde beslediği kertenkeleler adamı yedi!

Animal Planet (Hayvan Gezegeni) adlı kanalda yayınlanan program, 2002 yılında hayatını kaybeden ABD’li Ronald Huff’ın ölümünü bir kez daha gündeme getirdi.

7 KERTENKELE BESLİYORDU

8648473

Eski bir asker olan Ronald Huff, yalnız yaşadığı evinde dev kertenkeleler besliyordu. 42 yaşındaki Huff, dev sürüngerleri için en uygun ortamı yaratmıştı. Evde rahatça gezinmeleri için sıcaklığı 25 dereceye sabitlemişti. Etobur olan kertenkelelerini küçük hayvanlarla besliyordu.

KANA BULANMIŞ DEV KERTENKELELER POLİSLERİ ŞOKE ETTİ

8648474

Ronald Huff işe gitmeyip arkadaşları da kendisine ulaşamayınca polise haber verdiler. Evine giden polisler, önce kapıyı çaldı ancak açan olmadı. Öte yandan evden gelen tıkırtıları duyabiliyorlardı. Kapıyı kırarak içeri giren ekipler, hayatlarının şokunu yaşadı. Ronald Huff kanlar içinde yerde yatarken, yüzleri kana bulanmış dev kertenkeleler evde dolaşıyordu. Polisler kertenkeleleri zor da olsa yakalamayı başardı. Ronald Huff’ın cesedi incelendiğinde kertenkeleler tarafından yendiği ortaya çıktı.

OTOPSİ SONUÇLARI YETERSİZ

Ronald Huff’ın otopsi sonuçları ise, hayvanların eski askeri öldükten sonra mı yediğini yoksa yiyerek mi öldürdüğünü açıklayamadı. Huff’ın tüyler ürperten ölümü, hala gizemini koruyor.

BENZER OLAYLAR DAHA ÖNCE DE YAŞANDI

8648477

Geçen sene de Bethany Lynn Stephens adlı 22 yaşındaki kadın, gezdirmeye çıkardığı pitbull cinsi iki köpeği tarafından parçalanmıştı.

Son güncelleme: 20:32 29.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more