Gezide tanıştığı evsiz bir adam hayatını böyle değiştirdi

41 yaşındaki İsveçli Emmy Abrahamson, 2006 yılında Amsterdam'daydı. Gezisi sırasında Vic Kocula adındaki yabancı ona yanaştı. Ve o andan hayatını değiştiren olaylar serisi başladı.

Gezide tanıştığı evsiz bir adam hayatını böyle değiştirdi

Emmy, adamın kahverengi gözlerine hayran kaldı. Onun sokakta yattığını saçlarından ve kıyafetlerinden anlamış. Ancak ikili sohbet etmeye başlayınca aralarındaki kimyayı fark etmişler.

2

Öyle bir kimya ki, 10 dakikalık sohbetten sonra bir sonraki randevu için anlaşmışlar. O zamanlar yaşadığı şehir Viyana’ya geri dönmek zorunda olan Emmy, Vic’ten bir daha haber alamayacağını düşünmüş.

3

Aradan geçen 3 hafta sonra Vic’ten bir telefon gelmiş. Meğer Vic, Emmy’i bulmak için Avusturya’nın yolunu tutmuş.

4

10 yıl sonra, çift şu an evli ve 6 yaşında ikizleri var: Desta ve Til.

5

“Evsiz olduğunu anında anladım. Çünkü çok kirliydi, özellikle elleri ve tırnakları. Elinde bir evrak çantası vardı, yalnızca deli insanlar evrak çantası taşır sanırdım. Sonrasında öğrendim ki, bu çantada uyku tulumunu ve bira kutularını saklıyormuş.” dedi Emmy.

6

“Sohbet etmeye başladık ve dünyanın en güzel kahverengi gözlerine sahip olduğunu düşündüm, anında beni güldürmeyi başardı.”

7

Çift peri masalı gibi bir kale düğünü yaptı. Vic hayatını tekrar rayına soktu ve şimdi elektrik mühendisi olmak için yeniden eğitim alıyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...