Instagram’da sevgilisini aldatırken yakaladı! İntikamı ağır oldu…

Rusya'da yaşayan Yulia Agranovych isimli eski model, eşi Nazar Grynko'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdan kendisini aldattığını yakaladı.

Instagram’da sevgilisini aldatırken yakaladı! İntikamı ağır oldu…

Instagramda zaman geçirirken eşi Nazar Grynko’nun kendi hesabında da ekli olan Vlada Abramovich’in fotoğrafına yorum yaptığını fark eden Yulia Agranovych isimli kadın, fotoğrafı açtığında çok acı bir gerçekle yüzleşti.

3

Karşılaştığı karenin eşinin paylaşımıyla bire bir aynı olduğunu fark eden Yulia Agranovych, paylaşımın altındaki yazıyı okuyunca fotoğrafın Vlada Abramovich’in yatak odasındaki pencereden çekildiğini öğrendi.

5

Eşinin kendisini aldattığını bu paylaşımla öğrenen Yulia Agranovych, eşi Nazar Grynko ile bu konuda cesur bir şekilde yüzleşme kararı aldı.

6

Daha önce modellik yapan Yulia, eşinin olayı inkar ettiğini fakat Vlada Abramovich’in hesabında paylaşımlarını övdüğü başka yorumlarını yakaladığını da keşfettiğini söyledi.

7

Eşini katıldığı televizyon programları ve sosyal medya üzerinden sürekli ifşa eden genç kadın yaşadıklarını uzun uzun anlattı.

8

Katıldığı televizyon programında bu kadınlardan bazılarına ulaştığını söyleyen Yulia, eşinin evli olduğunu saklayarak diğer kadınlarla birlikte zaman geçirdiğini öğrendiğini anlattı.

9

‘Bu gerçekle yüzleştiği için mutlu olduğunu söyleyen Yulia, insanların asla değişmeyeceğini, bu yüzden eşiyle barışmayı düşünmediğini açıklayarak; ‘Teşekkürler Vlada Abramovich! Bana iyi bir ders verdin’ dedi.

10

Genç kadın şimdi ise yalnız ve mutlu bir 14 Şubat geçiriyor. Instagram hesabında 40 bin takipçisi bulunan kadının ufak bir hayran kitlesi de bulunuyor.

11 12

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...