Sözcü Plus Giriş

TOBB Başkan Yardımcısından çarpıcı tespitler

Selçuk Öztürk: Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor Biz de etkileneceğiz. Etkilenmeyeceğiz diye bir şey söylemedim, söylemeyeceğim. Bu zor dönem kısa da sürmeyecek. Çok sıkıntı çekebiliriz. Ama bütün kalbimle inanıyorum, bunu aşacağız. Eskiden 3 üretip 5 harcıyorduk artık 5 üretip 3 harcayacağız.

12:29 -
TOBB Başkan Yardımcısından çarpıcı tespitler

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği öncülüğünde ilk kez düzenlenen “Ahilik Çalıştayı”na  Konya Ticaret Odası Başkanı ve TOBB Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk’ün açıklamaları damga vurdu.

Ahmet Davutoğlu döneminde AKP’de Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi de olarak da görev yapan Öztürk, son ekonomik gelişmeleri değerlendirdiği konuşmasında çarpıcı tespitlerde bulundu.

“Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor.” diyen Öztürk “Biz de etkileneceğiz. Etkilenmeyeceğiz diye bir şey söylemedim, söylemeyeceğim. Bu zor dönem kısa da sürmeyecek. Çok sıkıntı çekebiliriz. Ama bütün kalbimle inanıyorum, bunu aşacağız. Eskiden 3 üretip 5 harcıyorduk artık 5 üretip 3 harcayacağız.” yorumunda bulundu.

Toplantıda konuşan AKP Konya Milletvekili Gülay Samancı ise, “Bu coğrafyada yaşama bir kaderdir. Ülkemiz adına birçok operasyonun yapıldığını görüyoruz. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın gayretli duruşu ile dik duruyoruz” dedi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more