Sözcü Plus Giriş

Muharrem İnce’nin adaylığı açıklandı, sosyal medya yıkıldı!

CHP'nin merakla beklenen Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce olduğu açıklandı. Yapılan açıklamanın ardından twitter'da 'Muharremİnce, İNCEdenDemokrasiGelecek' etiketleri tt listesinde Türkiye'de zirvede yer alırken, dünyada listeye dördüncü ve beşinci sıradan girdi. Sosyal medyada Muharrem İnce'nin adaylığı hakkında bakın kimler neler söyledi?

Güncellenme: 12:51, 04/05/2018
Muharrem İnce’nin adaylığı açıklandı, sosyal medya yıkıldı!

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce oldu. Muharrem İnce’nin aday gösterilmesinin ardından twitter’da ‘İNCE’denDemokrasiGelecek’ etiketi kısa sürede tt listesinde zirveye çıktı.

İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce'nin rekor kıran 4 konuşmasıMuharrem İnce'nin rekor kıran 4 konuşması

Atılan tweetlerde sosyal medya kullanıcıları Muharrem İnce’ye desteğini gösterdi. Sedef Kabaş, İnce’nin adaylığı için ‘Kemal Kılıçdaroğlu son dönemin en kritik siyasi kararlarını verme cesaretini gösterdi..’ derken İsmail Küçükkaya ise ‘CHP Lideri Kılıçdaroğlu bugün ; “Kardeşim Muharrem İnce Cumhurbaşkanı adayımızdır” diyecek. Biz de diğer adaylarda olduğu gibi memlekete #HayırlıOlsun diyoruz.’ dedi.

 

Sabahat Akkiraz ise Muharrem İnce ile ilgili olarak; “Sevgili Muharrem İnce Cumhurbaşkanı adayımız. Onun “arkama baktım bir de sadece Sabahat AKKİRAZ kalmış” dediği günden beri bekliyorduk. Hayırlı olsun” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:46,