Orion AVM’de kitap fuarı

Mono Mimarlık İnşaat tarafından 1999 yılında yapılan Trakya’nın ilk Alışveriş Merkezi Orion AVM’de düzenlenen 8. Çorlu Kitap Fuarı, İlber Ortaylı’nın katılımıyla kapanış gerçekleştirdi.

Orion AVM’de kitap fuarı

Yaklaşık 1000 kişinin kitap imzalattığı İlber Ortaylı, 3 buçuk saat Orion'da kalarak Çorlu'dan ve çevre şehirlerden fuara gelenlere unutulmaz bir gün yaşattı.

Bu yıl Orion AVM'de 8.si gerçekleşen Geleneksel Çorlu Kitap Fuarı, okurlarıyla bir araya getirdiği konuk yazarlarla Şubat ayına damga vurdu. 10 gün boyunca birbirinden değerli yazarları ağırlayan fuar, açıldığı günden son güne kadar 170 binden fazla kitapseveri Orion'da buluşturdu.

9 Şubat Cuma günü Ahmet Ümit'le başlayan fuar, İsmail Küçükkaya, Sinan Akyüz, Serhat Yabancı, Şermin Yaşar, Mario Levi, Yalvaç Ural, Sinan Meydan, Cansu Canan Özgen, Seda Akgül, Ebru Güzel gibi ekranlardan da tüm Türkiye'nin tanıdığı yazarları, sevilen isimleri konuk etti.

Pek çok çocuk yazarının ve şehrimizden yazarların da okurlarıyla buluştuğu fuarın kapanışı 18 Şubat Pazar günü İlber Ortaylı ile yapıldı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...