Sözcü Plus Giriş

Yeni kiracılar evin içerisinde eski kiracının cesedini buldu, hayatının şokunu yaşadı!

Mary Stewart Cerruti'den 2015 yılından beri haber alınamıyordu. Oturduğu eve 3 yıl sonra kiracı olarak gelen aile eve girdiğinde korkunç gerçekle karşılaştı.

20:11 -
Yeni kiracılar evin içerisinde eski kiracının cesedini buldu, hayatının şokunu yaşadı!

ABD’de 2015’ten beri kendisinden haber alınamayan 61 yaşındaki kadını, eve yeni taşınan kiracılar buldu. Yaşlı kadın, cesedi fareler tarafından parçalanmış halde havalandırma boşluğunda yatıyordu. ABD’nin Texas eyaletinde tuttukları evin havalandırma boşluğunda ceset bulan yeni kiracılar hayatlarının şokunu yaşadı.

spor-ayakkabi
2015 yılından beri haber alınamıyordu! 
2015 yılında bir anda ortadan kaybolan Mary Stewart Cerruti’den 3 yıl boyunca haber alınamadı. Ta ki eve yeni taşınan kiracılar farelerden geriye sadece kemikleri kalmış bir ceset bulana kadar.

gozluk
Çatı katından havalandırma boşluğuna düştü!
Çatı katında gevşek bir tahtaya basan 61 yaşındaki kadın, çatıdan düştü ve evin duvar alanı arasındaki boşluğa sıkıştı. Tek başına düştüğü yerden çıkmayı başaramayan kadın, havalandırma boşluğunda hayatını kaybetti.
merdiven
Geriye sadece çürümüş kıyafetleri ve spor ayakkabısı kaldı! 
The Sun’da yer alan habere göre; Evde bulunan kemiklere yapılan adli tıp testinde iskeletin evin eski kiracısına ait olduğu kesinleşti. Yaşlı kadından geriye çürümüş kıyafetler, spor ayakkabısı ve bir çift gözlük kalmıştı. Yaşlı kadının ölümünden önce de münzevi bir hayat sürdüğü ve evinin pencerelerini duvar kağıtları ile kapadığı öğrenildi. Evin duvarları arasında bir insanın sığabileceği kadar boşluk bulunduğunu açıklayan yetkililer, çatı katından düşen kadının burada sıkışıp bir süre sonra açlık ve susuzluktan hayatını kaybettiğini düşünüyor. Kadının ölüm nedeninin tam olarak belirlenememesinin sebebinin hayvanlar tarafından cesedinin büyük oranda tahrip edilmesi olduğu açıklanırken kemiklerinde herhangi bir travma izi bulunmadığı söylendi.

kafa-tasi
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more