Sözcü Plus Giriş

SÖZCÜ Plus’a 1 yıllık abone olana SÖZCÜ yazarlarından istediği bir kitap hediye

sozcu.com.tr; reklamsız site, e-gazete ve binlerce özel içeriği kapsayan 'SÖZCÜ Plus' yıllık abonelerine SÖZCÜ yazarlarının kitaplarından istediği birini hediye ediyor. Hemen üye ol, istediğin kitap adresine gelsin...

Güncellenme: 15:17, 05/03/2020
SÖZCÜ Plus’a 1 yıllık abone olana SÖZCÜ yazarlarından istediği bir kitap hediye

REKLAMSIZ SAYFALAR

SÖZCÜ Plus ile artık; mobil, tablet ve masaüstü'nde sozcu.com.tr’yi  hem reklamsız, hem de 10 kat hızlı kullanmak mümkün.

E-GAZETE VE SÖZCÜ ARŞİVİ

Ayrıca sozcu.com.tr’nin mobil uygulamalarından 7 gün 24 saat kesintisiz, SÖZCÜ Gazetesi’nin basılı versiyonuna ve arşivlerine dünyanın her yerinden erişebilirsiniz..

BİNLERCE ÖZEL İÇERİK

SÖZCÜ Plus; üyeleri için, özel hazırlanmış birbirinden farklı onlarca kategoriden, binlerce özel içeriğe ulaşımı ve haber okurken daha yalın, daha keyifli bir tasarımla özel bir deneyim yaşama ayrıcalığına sahip olma imkanı sunuyor.

HEMEN ÜYE OL İSTEDİĞİN KİTAP ADRESİNE GELSİN

Şimdi SÖZCÜ Plus’a 1 yıllık abone olan (Türkiye’den) herkese, Türkiye’nin en çok okunan yazarlarının bir kitabı hediye…

Soner Yalçın – Kara Kutu, Rahmi Turan – Memleketim, Uğur Dündar – Ya Atatürk Olmasaydı, Bilal Ak – Gerçekleri Arşiv Yazar, Gökmen Ulu – Uğur Dündar, Saygı Öztürk – Menzil,  Emin Çölaşan – BEKA, Bekir Coşkun – Titanic Kemancıları, Yılmaz Özdil – İsim Şehir Artist, Yılmaz Özdil – İsim Şehir Hayvan, Yılmaz Özdil – İsim Şehir Bitki” kitaplarından dilediğinizi seçebilirsiniz…

SÖZCÜ PLUS’A NASIL ABONE OLABİLİRİM?

SÖZCÜ Plus’a; sozcu.com.tr Apple Store veya Google Play Store üzerinden abone olabilirsiniz.

SÖZCÜ Plus aboneliğini başlatmak için tıklayınız

SÖZCÜ YAZARLARININ BU KİTAPLARINDAN BİRİ HEDİYE

 

Soner Yalçın - Kara Kutu
Tarih: 5 Ocak 1978. Yer: Ankara. Bülent Ecevit yeni hükümeti kurdu. Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığı'ndaki gizli toplantıda “devrim” gibi kararlar alındı. Tarih: 12 Eylül 1978. Yer: Kazakistan Alma Ata. Dünya Sağlık Örgütü düzenlediği uluslararası konferansın sonunda yayımladığı bildiriyle ABD küresel ilaç şirketlerini kızdırdı…
Rahmi Turan - Memleketim
Dağda ve şehirde eşkıya kovalamak alnıma yazılmış! Türkiye ikiye ayrılır: Tuzu kuru, zengin, refah içinde bir Türkiye ve çaresiz insanların çırpındığı yoksul Türkiye! Toplum ikiye ayrılır: Alttakiler ve üsttekiler, yani ezenler ve ezilenler! İnsanlar ikiye ayrılır: Sıradan olanlar ve sıradan olmayanlar. Sıradan insanlar da ikiye ayrılır: Şanslılar ve şanssızlar!
Uğur Dündar - Ya Atatürk Olmasaydı
“Gün gelecek, devran dönecek, yaşanan acılar Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkeleriyle onun eşsiz eseri Cumhuriyet'e sahip çıkmayanları çok pişman edecek! Okuduğunuz kitap, ülkeyi yönetenlerin Atatürk ve Cumhuriyet'e niçin büyük saygı duymaları gerektiğini anlatan yazıları içeriyor.
Bilal Ak - Gerçekleri Arşiv Yazar
Ergenekon, Balyoz, Odatv, Ayışığı, Sarıkız, Poyrazköy kumpasları, Sözcü gazetesini hedef seçerek devam etti… Bu kitap, Türkiye'nin kapkara yıllarının utanç medyasında yazılanları, yalanları, iftiraları ve Sözcü'nün manşetlerini bir araya getiriyor. Sözcü kumpasının içyüzü ve Sözcü'ye iftiralar yönelten Kripto FETÖ'cülerin gerçek yüzü… Öncesi ve sonrasıyla 15 Temmuz FETÖ'cü darbe girişimi...
Gökmen Ulu - Uğur Dündar
Uğur Dündar sırf yayıncılara değil, Türkiye'de her bireye bir rehber, bir el kitabı gibidir. Bekir Coşkun Sevgili Uğur, sen Türkiye'de hırsızların ve üçkağıtçıların korkulu rüyası olmuş adamsın. Emin Çölaşan Bir gazeteciden daha fazladır. Bir kamuoyu lideridir, “anchorman”dir. Emre Kongar Uğur Dündar'ı, özellikle şu karanlık dönemdeki kamusal işleviyle bir deniz fenerine benzetiyorum. Yol gösteriyor, ümit ve cesaret veriyor.
Saygı Öztürk - Menzil
Menzil'e gidenin uyuşturucuyu bırakması için neler yapılıyor? Menzil neden ikiye bölündü? Şeyhler arasında nasıl bir mücadele sürüyor? Menzil şeyhi neden zehirlenmek istendi? Yargı ve Emniyet neden kapıştı? Alparslan Türkeş, menzil için kime hangi görevi verdi? sonunda ne oldu? Tarikat, Bilgin Balanlı'nın Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nı nasıl önledi?
Emin Çölaşan - BEKA
“Deli pösteki sayar, biz oyları sayarız Maksat oy falan değil Billahi göz boyarız. Olmadı bir daha say, yeni baştan bir daha Bu ne iş, vay anam vay, sığınalım Allah'a Yeter Allah aşkına, yere batsın oyunuz Döndük aptala-şaşkına, yeter artık lütfen doyunuz Bu millet sürü değil, bunu böyle biliniz Lütfen beyler silkinip kendinize geliniz!” -Atilla Damar -
Bekir Coşkun - Titanic Kemancıları
Kaptan “Çalın” diyordu... “Kemanlar çaldığına göre gemi batmıyor” diye düşünenler… …devrilen sancak direklerini sorgulamadılar bile... Ülkenin yurtseverleri, Atatürkçüleri, cumhuriyete gönül vermiş aydınları... Bu ülkeyi kuran güç, koca Türk ordusunun komutanları, şerefli subayları... Bilim adamları, hocalar, gazeteciler, yazarlar alınıp götürüldüğünde... Kemancılar çaldılar… Hukuk, eğitim, bürokrasi çöktüğünde...
Yılmaz Özdil - İsim Şehir Artist
İnsanın sınırları var. Mesela... Kulağımız 20 ila 20 bin hertz arasındaki sesleri duyabilir. 20'den azsa, 20 binden çoksa, duyamayız. Halbuki, o sırada ses vardır. Algılayamayız.
Yılmaz Özdil - İsim Şehir Hayvan
Bir İgnliiz üvinersitesinde ypalın arşaıtramya gröe, klemileirn hrflareinin hnagi srıdaa yzaldıklarıı ömneli dğeliimş asılnda... Öenmli oaln, briinci ve sonncuu herflarin yrenide olamsımyış... Çnküü, kleimleri hraf hraf dğeil, btüün oalark oykuormuşsz... Ardakai hraflrein sırsaı kıraşık da osla düüzgn ouknuyormuş.
Yılmaz Özdil - İsim Şehir Bitki
“Kız”ların doğuştan avantajlı olduğunu kanıtlamak için, adeta poposunu yırttı bazı “erkek” bilim adamları... Beyin'lerinin ağırlığını tartan da oldu, nöron kablolarının kalınlığını ölçen de... Ne fizyolojik bi sebep bulabildiler, ne biyolojik, ne nörolojik ne de psikolojik.

13 Şubat tarihinde başlattığımız 3 aylık ve 1 yıllık abone olan herkese SÖZCÜ kumpasının içyüzünü anlatan ‘Gerçekleri Arşiv Yazar’ kitabı hediye kampanyamız ise sonlanmıştır. Okurlarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Yayınlanma Tarihi:08:00,