Sözcü Plus Giriş

BMW 467 adet otomobilini Rusya’daki sahiplerinden geri istedi

BMW, Rusya'da sattığı 467 adet Mini Countryman model otomobili yüksek basınç pompasının koruyucu mahfazasının olmaması sebebiyle sahiplerinden geri istedi.

23:07 -
BMW 467 adet otomobilini Rusya’daki sahiplerinden geri istedi

BMW’nin Rus pazarındaki Mini Countryman üreticisinin resmi temsilcisi “Russland Trading” Rusya’daki 467 adet Mini Countryman model otomobilini geri çağırdı. Rosstandart’ın web sitesinde yer alan bilgilere göre, yüksek basınç pompası sorunları nedeniyle araçlar sahiplerinden geri isteniyor.

İLGİLİ HABEREn yeni BMW 3 Serisi karşınızda!En yeni BMW 3 Serisi karşınızda!

Bilgide “2017 yılı Ocak ayından 2018’e kadar satılan Mini Countryman araçlarının F60 serisi VIN kodları ile geri çağrılıyor. Araçların geri çekilmesinin nedeni, yüksek basınç pompasının koruyucu mahfazasının olmamasıdır. Bu hasar ortadan kalmazsa ciddi bir kaza durumunda, yüksek basınç pompasında hasar meydana gelebilir, yakıt sızıntısı olasılığı ile yangın çıkabilir” cümleleri yer alıyor.

EN YAKIN BAYİYE BIRAKMALARI İSTENDİ

Geri çekilen araçlarda yüksek basınç pompasına koruyucu kapak takılması planlanıyor. Şirket tüm onarımları araba sahipleri için ücretsiz yapacak. “BMW Russland Trading” üreticisinin yetkili temsilcileri, araç sahiplerine onarım çalışmaları için araçlarını en yakın bayiye bırakmalarını isteniyor. İHA

İLGİLİ HABERBMW 324 bin aracını geri çağırıyor!BMW 324 bin aracını geri çağırıyor!

İstanbul Seçim Sonuçları ->

Son güncelleme: android-time 09:06 06.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more