Reklamsız Sözcü

Goodyear’da bahar fırsatları!

Goodyear’ın yaz lastiği kampanyası, birbirinden renkli hediye fırsatları sunuyor. Goodyear’dan 2 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, aktivasyon zarflarında bulunan kampanya kodu ile goodyearclub.com.tr’ye girerek akaryakıttan küçük ev aletlerine, süpermarketten teknolojik ürünlere kadar 50’nin üzerinde hediyeden istediklerini seçebiliyorlar.

Sozcu.com.tr
15:40 -
Goodyear’da bahar fırsatları!

Goodyear kampanya kapsamında, 2 Nisan – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Goodyear marka 4 adet 16 inç binek veya 4×4 yaz lastiği veya dört mevsim lastiği alanlar 80 TL, 4 adet 17 inç ve üzeri lastik alanlar ise goodyearclub.com.tr'de geçerli 200 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. Goodyear'dan kampanya koşullarına uygun lastik alımı yapan tüketiciler, aktivasyon zarflarında bulunan kodu goodyearclub.com.tr'ye girerek akaryakıttan küçük ev aletlerine, süpermarketten teknolojik ürünlere kadar 50'nin üzerinde hediyeden istediklerini seçebiliyorlar.

shutterstock_359693720-kopya

Goodyear'in yaz lastikleri arasında öne çıkan serilerinden biri olan EfficientGrip Performance; yol tutuşu, fren performansı ve daha kısa fren mesafesi, düşük yuvarlanma direnci ve yakıt tasarrufuyla öne çıkıyor. EfficientGrip Performance, AB lastik etiketleme kriterlerine göre almış olduğu derecelerle de performansını vurguluyor. Goodyear'ın WearControl Teknolojisi yüksek yol tutuşu ile düşük yuvarlanma direnci arasında ideal dengeyi kurmayı başarıyor. EfficientGrip Performance'da yer alan FuelSaving Teknolojisi, daha düşük yuvarlanma direnciyle birlikte, yakıt tüketimini düşürüyor.

shutterstock_785220862-kopya

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 15:30 02.04.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more