İşte yeni Porsche Macan!

Porsche, Macan modelinin makyajlı versiyonunu gün yüzüne çıkarttı. Yenilenen otomobilin dış tasarımındaki taze detaylar ve iç mekandaki yeniteknik özellikler dikkat çekiyor...

İşte yeni Porsche Macan!

Yeni Macan’daki en belirgin farklılık bagaj kapağını tamamen kaplayan ağabeyi Cayenne’de bulunan led stop detayı oluyor.

porsche-macan-2019-1600-0d-kopya

Otomobilin önünde ise LED teknolojisine sahip dinamik farlar bulunuyor.

porsche-macan-2019-1600-01-kopya

Porsche ayrıca Macan için yeni renk alternatiflerini de renk paletine ekledi. Miami mavisi, Mamba metalik yeşili, Dolomite metalik gri ve Crayon yani pastel tonda açık gri(nardo) en yeni renkleri.

porsche-macan-2019-1600-03-kopya

Makyaj kapsamında otomobile sürücü destek sistemleri de eklenmiş, bunun en önemlisi ise Porsche Traffic Jam Assist.

porsche-macan-2019-1600-0e-kopya

Porsche Macan piyasada olan en sportif karaktere sahip kompakt SUV modelleri arasında ancak güncellenen şasesi sayesinde arttırılmış denge sunarak konforu da bir üst seviyeye çıkarmış. Yeni Macan 20 ve 21 inç boyutundaki yeni jantlara da sahip olmuş durumda.

porsche-macan-2019-1600-17-kopya

Otomobilin makyaj kapsamında yeniden tasarlanan gösterge tablosu, 11 inç boyutundaki ekrana sahip olan infotainment sistemi kullanıcısına sunuyor. Ayrıca full HD dokunmatik multimedya ekranıyla senkronize biçimde çalıştığını da belirtmemizde fayda var. Direksiyonda yer alan Sport Response tuşu da dikkat çeken önemli detaylardan biri.

porsche-macan-2019-1600-06-kopya

Yeni araç içi eğlence sistemi Connect Plus modülüne sahip. Bu sistem sayesinde sesli kontrol ve gerçek zamanlı trafik bilgisi sistemlerine erişebiliyorsunuz.

porsche-macan-2019-1600-08-kopya

Porsche WLTP testlerinden dolayı otomobilin motorları hakkında bilgi vermedi. Ancak giriş seviyesinde olan Macan 2 litrelik turbo beslemeli bir motora sahip olacak.

Loading...