KONA Iron Man oldu!

Hyundai, ünlü çizgi roman ve sinema karakteri Iron Man için yepyeni bir versiyon hazırladı. KONA Iron Man Edition adıyla sınırlı sayıda satışa sunulacak olan araç, farklı hatları, dinamik iç mekanı ve fantastik özelliğiyle heyecan uyandırıyor.

KONA Iron Man oldu!

Hyundai, geçtiğimiz yıl dünyanın en ünlü çizgi roman ve film yapımcısı Marvel ile oldukça önemli bir işbirliğine imza atmış ve bu kapsamda daha ilgi çekici projeler geliştirmeye başlamıştı. Bu birlikteliğin bir meyvesi olarak KONA Iron Man Edition'ı hazırlayan iki ortak, sinema ve otomobil tutkunlarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

kona-iron-man-edition-1-3-kopya

Bu yıl gösterime giren Ant Man ve The Wasp filminde kullanılan Veloster gibi, izleyenlere sıradışı bir otomobil sunan iki ortak, Kona Iron Man Edition'la da benzer etkiyi sunmayı hedefliyor. Dinamik bir görüntüye sahip olan araç, Iron Man karakterini yakından andırıyor ve özel hatlarıyla da birebir bir uyum sergilemiş oluyor. Mat gri gövde rengi ve kırmızı aksesuarlarla harmanlanan otomobil, 18 inçlik jantlarıyla da bu iddiasını pekiştiriyor.

kona-iron-man-edition-1-4-kopya

KONA, Iron Man'in maskesini ve göz şeklini anımsatan özel gündüz farlarıyla dikkat çekiyor. Bu görüntüsüyle Iron Man'i ilk bakışta anımsayanlar, araç içerisinde kullanılan diğer detaylarla da kendilerini filmin içindeki bir sahnede bulmuş gibi hissediyorlar. Ön tasarımın ve benzersiz aydınlatma grubunun yanı sıra kapılardaki Stark Industry, tavandaki maske motifi ve kaputtaki Marvel logolarıyla da filme direkt gönderilme yapılıyor. Ayrıca aracın dört bir yanında bolca kullanılan kırmızı şeritler de Iron Man'i temsil ediyor.

kona-iron-man-edition-kopya

İç mekanda da bazı değişiklikler ve yeni eklentiler göze çarpıyor. Tony Stark'ın imzası kokpitin sağ kısmına atılırken, Iron Man vites kolu düğmesi, Iron Man görsel grafiklerine sahip özel Head Up Display ve özel koltuk tasarımı da aracın ayrıcalığını simgeliyor. Ayrıca, bagaj kapağındaki Iron Man yazısı da bir diğer simgesel özellik. KONA Iron Man Edition sınırlı sayıda üretilerek satışa sunulacak.

Loading...