Maserati’den Akdeniz hamlesi

Tofaş çatısı altındaki Fer Mas tarafından temsil edilen İtalyan markası Maserati’nin Türkiye’deki dördüncü showroom’u Antalya’da faaliyete başladı.

Maserati’den Akdeniz hamlesi

İtalyanların en önemli markalarından biri olan Maserati, ülkemizde yer alan üç showroom’una birini daha ekledi. Yeni showroom Akdeniz bölgesinin en önemli şehirlerinden biri olan turizmin kalbi Antalya’da açıldı. Birmot Antalya kompleksi içinde Maserati markasına özel 350 metrekarelik showroom ve yeni araç teslim alanı, 250 metrekarelik mekanik servis alanı ve 1.000 metrekarelik hasar servis alanıyla hizmet sunuluyor.

large-14418-maseratistandatautochina2018levantesgransportmy18-kopya

2017 yılının başından itibaren Türkiye genelinde bayilik sistemini devreye alan Maserati, müşterilerinden aldığı talep doğrultusunda showroom ve servis noktalarını yaygınlaştırmaya başlamıştı. Bu kapsamda, İstanbul'da yer alan Fer Mas Showroom'unun ardından ilk olarak yine Birmot ile geçtiğimiz yıl nisan ayında Başkent Ankara'daki tesisini devreye aldı. Güçlü İtalyan markası, ardından Eylül ayında Bursa'daki showroom ve servis noktasının açılışını gerçekleştirdi. Maserati, devreye alınan Birmot Antalya tesisiyle, ülke genelindeki showroom sayısını dörde çıkarmış oldu.

maserati-gorsel-kopya
Loading...