Sözcü Plus Giriş

Mercedes-Benz haziran ayı fırsatları

Mercedes-Benz Türk, Haziran ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %1,39 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:26, 08/06/2018
Mercedes-Benz haziran ayı fırsatları

Mercedes-Benz Binek Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in Haziran ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, SLC ve GLA otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Mercedes-Benz GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL'ye kadar kredi için 36 aya kadar vadeyle %1,39 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Bu kampanya kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketi de müşteriye hediye ediliyor.

gla-kopya

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL'ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,39 faiz oranından yararlanılabiliyor. 1 yıllık kasko ve bakım paketinin de müşteriye hediye edileceği bu kampanya kapsamında ek olarak Garmin MAP PILOT Navigasyon Sistemi de hediye ediliyor.

mercedes-benz-c-serisi-kopya

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planıyla 200.000 TL kredi tutarı, %1,39 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler 1 yıllık kasko ve bakım paketi hediyesinden de faydalanabiliyor.

mercedes-benz-e-serisi-kopya

Tüm bunlara ek olarak;

Babalar günü kapsamında yapılacak olan aktivitede babalara Mercedes-Benz Collection ürünü hediye ediliyor.

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri'ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler, AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40'a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda %40'a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

18 Haziran 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, Türkiye’ye otomobili ile gelen Avrupa’da yaşayan TC vatandaşlarına, bakım ve onarım işlemlerini Türkiye’deki Mercedes-Benz yetkili servislerinde yapmaları durumunda yedek parça veya aksesuar indirimi gibi imkânlar sağlanıyor.

Otomobilinizin periyodik bakımlarında müşteriler, Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları'nı tercih ederek, çekilişle Mercedes-Benz B-Serisi kazanma şansını yakalıyor. Üstelik 5 yaş ve üstü Mercedes-Benz sahipleri %30'a varan yedek parça indiriminden de faydalanabiliyor ve müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

mercedes-benz-b-serisi-kopya

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz X-Class'a sahip olmak isteyen müşterilere, 2018 model yeni araç alımlarında 3.900 TL'ye varan indirim avantajı sunuluyor. 2018 model Mercedes-Benz X-Class Progressive ve Pure model araçlarda, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TL'ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %1,29 sabit faiz oranı ve 569 TL'den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

mercedes-benz-x-class-kopya

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için 2018 modellerinde Haziran ayına özel 15.000 TL'ye varan indirim avantajı sunuluyor. 2018 model Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %1,39 sabit faizli kredi ile aylık 582 TL'den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.

mercedes-benz-sprinter-kopya

2.El Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Türk'ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Haziran ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,59 sabit faizli kredi ve 609 TL'den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Mercedes-Benz Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in, 2017 Model yılı ve altı Mercedes-Benz İnşaat/Çekici kamyon modelleri için Haziran ayında geçerli olacak; araç+servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde, kurumsal müşteriler; 250.000 TL kredi tutarı için, 36 ay vade, % 1,36 faiz oranı ve 8.930 TL aylık ödemeyle Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.

mercedes-benz-actros-1842-kopya

Aynı kampanyada kurumsal müşteriler Euro kredi tercih ettiği takdirde € 75.000 'ya varan kredi tutarları için %0'dan başlayan faiz oranları ve € 883 'dan başlayan aylık ödemeler sunuluyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Haziran ayı kampanyası kapsamında 2017 model Mercedes-Benz Travego 15 SHD model otobüs alımlarında müşterilerine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

mercedes-benz-travego-kopya

Kampanya kapsamında kullanımında 750.000 TL kredi tutarı için, 36 ay vadeli %1,27 sabit faiz oranı ile 26.378 TL aylık ödeme fırsatı ile sunuluyor.

Yayınlanma Tarihi:12:10,