Mercedes yeni G-Serisi yere Falken ile basacak!

Falken Tire Europe GmbH,Falken'in Mayıs ayından itibaren yeni Mercedes-Benz G-Serisi için orijinal ekipman lastik tedarik etmeye başladığını duyurdu.

Mercedes yeni G-Serisi yere Falken ile basacak!

Ocak ayında Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (NAIAS) dünya prömiyeri yapılan Mercedes-Benz'in lüks ve efsaneleşmiş SUV modeli G-Serisi, orijinal ekipmanı olarak 265/60 R18 boyutunda Falken WILDPEAK A/T AT3WA ve Falken Euro All Season AS210A ürününü kullanacak!

1532509944_falken_gclass_1-kopya

Falken Wildpeak A/T AT3WA, off-road için gerekli olan dayanıklılık ve uzun ömür koşullarının yanı sıra, arazi sürüşü için sürüş konforu da sağlıyor. Arazide zorlu koşullarda aracın yola tutunmasının yanı sıra çok iyi bir sürüş stabilitesi sunuyor. Üstelik yüksek hızlarda bile başarılı bir sürüş keyfi sağlıyor.

1532509941_falken_wildpeak_at3wb-kopya

Yeni G-Serisi ile Falken orijinal ekipman anlaşmasının, çok özel bir kalite damgası olma özelliği taşıdığını belirten Falken Avrupa Büyük Müşteriler Grup Müdürü Christian Stolting, “Biz bu ürünümüzle seçkin bir araçta yüksek performansımızı sergileme şansı elde ediyoruz. Ve elbette, Mercedes-Benz ile iş birliğimiz artarak devam edecek” dedi.

Loading...