Sözcü Plus Giriş

Mutlu Akü günleri

Mutlu Akü, ‘Mutlu Akü Günleri’ kapsamında ücretsiz akü kontrolü gerçekleştiriyor ve sürpriz hediyeler veriyor. Uygulamada ayrıca aküsünü yenilemek isteyen otomobil kullanıcılarına da uygun ödeme ve taksit imkanı sunuluyor.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:28, 04/04/2018
Mutlu Akü günleri

Yaygın satış ve servis ağındaki tecrübesiyle Türkiye'nin 1 numaralı akü markası olan Mutlu Akü, akünün düzenli kontrolünün önemine dikkat  çekmek amacıyla başlattığı Mutlu Akü Günleri'ne bir yenisini daha ekledi. Türkiye genelinde etkinliğe katılan Mutlu Akü yetkili satıcılarının dahil  olduğu Mutlu Akü Günleri kapsamında araç sahipleri akülerini ücretsiz kontrol ettirirken aynı zamanda çeşitli sürpriz hediyeler de kazanacak. 19 Mayıs'a kadar devam edecek Mutlu Akü Günleri www.mutluakugunleri.com adresinde yayınlanan adreslerde gerçekleştirilecek.

1522680862_mutlu_aku_1-kopya

Son yıllarda üretilen otomobillerin çoğunda bakım gerektirmeyen aküler kullanılıyor olsa da bu akülerin de belirli periyotlarda kontrol edilmesi  gerekiyor. Akü kontrolünün yapılması, aracın çalışmama riskini ortadan kaldırırken, hem araçların sürüş performansına olumlu etki ediyor hem de oluşabilecek farklı arızaların önüne geçiyor.

mutlu-lityum-ion-aku-kopya

Kampanya

Mutlu Akü, ayrıca “Mutlu Akü Günleri” kapsamında akü alımlarında taksit avantajı da sunuluyor. Mutlu Akü, CardFinans ve HSBC Advantage'a özel 200 TL ve üzeri alışverişlerde 10 taksit imkanı da sunuyor. Kampanya 19 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek.