Sözcü Plus Giriş

New Holland Adana Tarım Fuarı’nda!

New Holland, Adana Tarım Fuarı’nda genişleyen ürün yelpazesinin yeni traktör modellerini ve tarımsal ekipmanlarını sergiliyor. Marka, çiftçilerin değişen ihtiyaç ve beklentilerine göre üretilen, ürünlerine erişimlerini daha da kolaylaştırarak onların bütçelerine katkı sağlayan yerli üretim modellerinde %12 oranında bir indirim kampanyası sunuyor!

Sozcu.com.tr
13:00 -
New Holland Adana Tarım Fuarı’nda!

New Holland, bu yıl 12. kez düzenlenen Adana Uluslararası Tarım Fuarı'ndaki 1.928 m2'lik standında çiftçileri teknoloji, performans ve verimliliği bir arada sunan traktör modellerini, yepyeni tarımsal ekipmanların yanı sıra bu ürünlere erişimlerini daha da kolaylaştıracak bir indirim kampanyasıyla da karşılıyor.

Genel Md. Yrd. Rehda Cem Akyüz

Genel Md. Yrd. Rehda Cem Akyüz

New Holland satıştan sorumlu ; başlattıkları indirim kampanyasıyla ilgili bilgiler verdi: “Yeni ürün ve farklı çözümlerimize ek olarak değişen ekonomik şartları da göz önüne alarak, ‘devir ekonomi ve çiftçimize destek devri' diyerek Adana Tarım Fuarı'nda çiftçilerimizi çok özel bir indirim kampanyasıyla karşılıyoruz. Türkiye'de Türk mühendislerimiz tarafından tasarlanan, Ankara ve Erenler'deki fabrikalarımızda da üretimi yapılan yerli traktör modellerimizde geçerli olacak bu kampanya ile Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programını da destekleyeceğiz. Tüm yerli model traktörlerimizi fuarda %12'lik bir indirim oranıyla çiftçilerimize sunuyoruz. Çiftçinin nabzını her daim tutuyor, ürün geliştirme planlarımızı ve fiyatlandırma çalışmalarımızı da buna göre yapıyoruz. Beklenti ve ihtiyaçları karşılamak adına bugün ve yarın da tarımı ileriye taşıyacak en iyi teknolojik çözümleri New Holland markalı ürünlerimiz ve TürkTraktör markalı ekipmanlarımız ile çiftçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.”

Son güncelleme: 11:12 07.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more