Sözcü Plus Giriş

Fiat 124 Spider, Cenevre Otomobil Fuarı'nda beklenmeyen bir yenilikle adından söz ettirdi. Yeni 124 Spider S-Design, modele özgü tasarım detaylarıyla dinamik olan tasarımını bir üst sınıfa taşıdı.

bultenfiatspider2

Türkiye'de sipariş üzerine satışa sunulması planlanan 124 Spider'ın S-Design versiyonunda; yeni tasarımlı 17 inç büyüklüğündeki alüminyum alaşım jantlarla A sütunu ve ayna kapaklarında da parlatılmış çelik renkli kaplamalara yer veriliyor. Marşpiyel üzerinde tüm gövde boyunca kırmızı şeritlerle klasik modele gönderme yapan otomobilin bagaj kapağında yer verilen yeni İtalyan bayrağı rozeti de S-Design'ı diğer modellerden ayırıyor.

bultenfiatspider1

Fiat 124 Spider S-Design'da diğer modelden de hatırlayacağımız 1,4 litrelik 140 beygir gücündeki turbo beslemeli benzinli MultiAir motora var. 6 ileri manuel şanzımana sahip olan otomobil, alçak olan ağırlık merkeziyle yüksek sürüş keyfini garantiliyor. Ayrıca çift bağlantılı arka süspansiyon sistemi, akustik ön cam ve kumaş tentesiyle performansın yanında sürüş konforu da vaat ediyor.

bultenfiatspider3
Son güncelleme: 13:52 09.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more