Stelvio’ya İtalya’dan ödül!

İtalya'nın en önemli otomobil dergisi olarak bilinen Quattroroute, Alfa Romeo Stelvio'yu yılın en iyi SUV'si olarak seçti!

Stelvio’ya İtalya’dan ödül!

İtalya’nın en önemli otomobil dergisi olarak bilinen Quattroroute, Alfa Romeo Stelvio’yu yılın en iyi SUV’si olarak seçti!

Alfa Romeo tarihinin ilk SUV modeli Stelvio, İtalya’nın prestijli otomobil dergisi Quattroruote tarafından düzenlenen yarışmada, 2018 yılının “En İyi Yeni Otomobili Ödülü”ne layık görüldü. Stelvio, bu yıl 18’incisi düzenlenen yarışmada, okuyucu oylarının yüzde 34,2’sini toplayarak 12 farklı otomobili geride bıraktı ve önemli bir başarıya daha imza attı.

alfa-romeo-stelvio-1-kopya

Alfa Romeo’nun dinamik SUV'si Stelvio, yeni yılı ödülle karşıladı. Alfa Romeo Stelvio, 2000 yılından bu yana İtalyan Quattroruote Dergisi tarafından düzenlenen ve yılın en iyilerinin seçildiği yarışmada, toplam 12 farklı modeli geride bıraktı.

Fiat Chrysler Automobiles EMEA COO'su Alfredo Altavilla tarafından teslim alınan “2018’in En İyi Yeni Otomobili Ödülü”
aynı zamanda Stelvio’nun dünya genelinde geniş bir kitleye hitap ettiğinin de bir göstergesi oldu. Hakiki “Alfa ruhu”nu bir
SUV vücudunda dışa vurmasıyla öne çıkan Stelvio, Euro NCAP beş yıldız notuna sahip model eşsiz bir güvenliğe sahip olduğunu da ortaya koyuyor.

odul-toreni-kopya

Ayrıca, Stelvio Quadrifoglio'nun Almanya’nın efsanevi pisti Nürburgring’deki tur rekorunu kırmasıyla birlikte “pistlerdeki en hızlı SUV” unvanının sahibi olmanın da haklı gururunu yaşıyor.

Loading...