Sözcü Plus Giriş

Toyota’nın efsane modeli geri mi dönüyor?

Japon otomotiv devinin efsane modeli olan Supra, Toyota Gazoo Racing Supra Racing Konsept modeliyle defalarca karşımıza çıktı. Şimdide otomobilin animasyon halinde olan videosu yayınlandı!

Sozcu.com.tr
10:20 -

Toyota’nın efsane modeli olan Supra, Gazoo Racing Supra Concept olarak geri döndü. Otomobili efsaneleşmiş olan Supra modelinin sahip olduğu detayları taşıyor.

toyotamedia-2-kopya

Yolda kullanılmak üzere geliştirilmiş olan versiyonun, animasyon video üzerinden kontrolü sağlandığında dev ve etkileyici bir arka rüzgarlığa sahip olduğunu görüyorsunuz. Ayrıca uzun burunlu yapısı da Supra’dan gelen bir tasarım detayı. Otomobilin ilk olarak yarış versiyonu gösterilmişti. Canlı olarak hala yol versiyonuyla alakalı bir durum söz konusu değil ama bu video bu versiyonun da olabileceğinin en büyük işareti oluyor.

toyotamedia-3-kopya

Videonun içerisinde bazı bölümlerde müzik sesi kısılıyor ve otomobilin motor sesi yükseliyor. Söylentilere göre GZ Supra Konsept turbo beslemeli, altı silindirli motora sahip olacak. Bu animasyon videosunun Gran Tourismo Sport için hazırlandığını da sizlere belirtmek isteriz.

toyotamedia-4-kopya
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more