Sözcü Plus Giriş

Tur Assist RoadMap uygulamasını kullanmaya başladı!

Tur Assist, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için RoadMap teknolojisini kullanmaya başladı. RoadMap, Tur Assist’e yol yardım hizmetinin gerçek zamanlı takibi, süreçlerin yalınlaştırılarak daha verimli hale getirilmesi, müşteri iletişimi ve müşteri memnuniyetinin artırılması gibi avantajlar sağlıyor.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 14:18, 02/05/2018
Tur Assist RoadMap uygulamasını kullanmaya başladı!

Ülkemizde 1996 yılından bu yana yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına kadar farklı alanlarda toplam 6 bini aşkın birimiyle tüketicilerin yanında olan Tur Assist, RoadMap uygulamasını operasyon sistemine entegre etti. Tur Assist, bu uygulama sayesinde asistans süreçlerini tamamen dijitalleştirerek daha yalın ve verimli hale getirmeyi, hizmet kalitesini de bir adım ileriye taşımayı hedefliyor. Yeni uygulama ile Tur Assist, RoadMap sisteminin avantajlarından faydalanarak ilk çağrıdan son aşamaya kadar gerçek zamanlı hizmet takibini sağlıyor.

roadmap-gorsel-kopya

RoadMap uygulaması kapsamında müşteriye otomatik bir SMS gönderiliyor. Bu SMS'de bulunan linki tıklayan müşterilerin konumu ve talebi operasyon hizmet dosyamıza düşüyor. İlgili hizmet birimine görev atanıyor. Görevi uygulama üzerinden kabul eden hizmet biriminin (örneğin çekici aracının) konum bilgisi ise sigortalının cep telefonuna SMS olarak gönderiliyor. Sigortalı müşteriler dilerse, kendisi için görevlendirilen hizmet biriminin konumunu Google Maps üzerinden anlık olarak takip edebiliyor ve eğer ihtiyaç duyarsa uygulamanın çağrı merkezi ile direkt mesajlaşma özelliğinden faydalanabiliyor. Sürecin sonunda ise anket modülü sayesinde almış olduğu hizmetin kalitesini değerlendirebiliyor. RoadMap, Tur Assist'e yol yardım hizmetinin gerçek zamanlı takibi, süreçlerin yalınlaştırılarak daha verimli hale getirilmesi, müşteri iletişimi ve müşteri memnuniyetinin artırılması gibi avantajlar sağlıyor.

Yayınlanma Tarihi:17:30,