Sözcü Plus Giriş

YOKOHAMA, Cenevre Otomobil Fuarı'nda “Grand Design 2020” Orta Vadeli Yönetim Planı hakkında bilgi verdi. Marka, yeni stratejisi  çerçevesinde premium lastik pazarındaki varlığını güçlendirmek amacıyla kış ve hobi lastikleri gamını genişletiyor.

bulten-yokohoma-3-kopya

Fuarda, binek araçlar için yeni bir dört mevsim lastiğinin dünya prömiyeri gerçekleştirildi. Yokohama'nın yeni dört mevsim lastiği “BluEarth-4S AW21” buz ve karda üstün yol tutuşu, ıslak zeminlerde yüksek performans ve kuru yolda yakıt tüketimi sağlıyor.

bulten-yokohoma-4-kopya

Avrupalı tüketiciler fuarda ayrıca YOKOHAMA'nın zincirsiz lastiği kış lastiği “iceGUARD iG60”ı ilk kez görme fırsatı yakaladı. “iceGUARD iG60” Ağustos ayından itibaren Kuzey Avrupa ve Rusya’dan başlayarak, Asya ve Avrupa’daki diğer pazarlarda kademeli olarak satılmaya başlanacak.

bulten-yokohoma-2-kopya

Yokohama, Japonya'nın Hokkadio adasında kış lastiklerini test etmek için kapalı bir buz test pistine sahip olan yeni tesisinin açılışı gerçekleştirdi. Bu sayede, kış lastiklerinin geliştirilmesinde hava şartlarına bağlı kalınmaksızın test yapabilme imkânına kavuşulup önemli bir avantaj sağlanacak.

bulten-yokohoma-6-kopya
Son güncelleme: 11:17 10.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more