Sözcü Plus Giriş

Sağlık Bakanlığı’ndan Ordu’daki sel felaketi ile ilgili açıklama

Sağlık Bakanlığı'nın Ordu'daki sel felaketi ile ilgili yaptığı açıklamada, yaralı 10 vatandaşın sağlık kurumlarına getirildiği ve 2 vatandaşın tedavisinin hala devam ettiği belirtildi.

16:43 -
Sağlık Bakanlığı’ndan Ordu’daki sel felaketi ile ilgili açıklama

Sağlık Bakanlığınca, Ordu’da meydana gelen sel felaketinde yaralanan vatandaşlardan 8’inin tedavilerinin ardından taburcu edildiği, hayati tehlikesi olmayan 2 kişinin ise tedavisinin devam ettiği bildirildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Ordu’da meydana gelen sel felaketinde başta 112 Acil Sağlık hizmetleri ve hastaneler olmak üzere sağlıkla ilgili gerekli tedbirlerin hızlı bir şekilde alındığı belirtildi.

Açıklamada, sel felaketinde yaralanan vatandaşların sağlık durumlarına ilişkin şu bilgilere yer verildi:

“Yaşanan felakette yaralanan 10 vatandaşımız sağlık kurumlarımıza getirilmiştir. Yaralanan vatandaşlarımızdan 8’i yapılan tedavilerinin ardından taburcu edilmiş; hayati tehlikesi olmayan 2 vatandaşımızın ise tedavisi devam etmektedir. Meydana gelen sel felaketi dolayısıyla, Ordu’da yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.”

AA

İLGİLİ HABERBakan Soylu'dan sel felaketi ile ilgili ilk açıklama!Bakan Soylu'dan sel felaketi ile ilgili ilk açıklama! İLGİLİ HABEROrdu'da sel felaketi!Ordu'da sel felaketi!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more