Sözcü Plus Giriş

Şampuan yiyen CEO’dan açıklama!

Acvit Kozmetik CEO’su İsmail Çetin, ürettiği şampuanın doğal olduğunu ispatlamak için seminer verdiği öğrencilerin gözü önünde şampuan yemişti. Ve o CEO'dan bir açıklama geldi. Yaptığı açıklamada ürettiği şampuanın doğal olduğunu söyleyen Çetin, "Biz şampuanı karın doyurmak için yemiyoruz. Sadece doğallığını ortaya koymak için yedik" dedi.

Sozcu.com.tr
20:16 -
Şampuan yiyen CEO’dan açıklama!

CEO İsmail Çetin bir üniversitede Öğrencilere Doğal Ürünler, Doğal Kozmetik ve Polifenol teknolojisi eğitimi verirken ürettiği şampuanın doğal olduğunu ispatlamak için seminer verdiği öğrencilerin gözü önünde şampuan yedi.

Sadece doğallığını ortaya koymak için yedik diyen İsmail Çetin, “Şampuanı yediğimize teretdütü olan var ise merkezimize gelsinler depomuzdan ürünü kendileri seçsin bende yiyeyim” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERÖğrencilere ders verirken ürettiği şampuanı yediÖğrencilere ders verirken ürettiği şampuanı yedi

 

Çetin sözlerine şöyle devam etti; “Üniversitede olay spontene gelişti. Öğrenciler herkes doğal diyor. Siz ispatlayabilir misiniz dediler. Ben de doğallığı dolayısıyla şampuanımızı yedim. Bu doğrultuda yeseler bir şey olmaz ama kimsenin yemesini hele de genç ve çocukların yemesini tavsiye etmiyoruz. Kimse denemesin” dedi.

Çetin konuyla ilgili olarak, “Şampuanı yediğimize teretdütü olan varsa merkezimize gelsinler depomuzdan ürünü kendileri seçsin bende yiyeyim. Ürünlerimizin Polifenol teknolojisiyle (Yerin altında 30-50 yıl beklemiş bitki atıkları) üretilmektedir. Tamamen doğaldır. Artık insanımız doğal kozmetik ürünlerini tercih etmeye başladı. Biz de çevre dostu doğal ürünlere imza atmaktayız. Hem insanımızın cildine faydalı olmak, hem de sosyal sorumluluk kapsamında doğaya zarar vermemek adına ürünlerimizi üretiyoruz. Doğal ürünlerin başrol oyuncusu Polifenol teknolojisi ile ürettiğimiz ürünlerden bazılarını doğallığını ortaya koymak adında Trabzon ekmeğinin üzerine sürüp yiyoruz” dedi.

Çetin, şunları da söyledi; “Herkes ürünüm doğal diyerek piyasaya sürüyor. Biz siyah maske ve Bioro Siyah Şampuanı yiyoruz. Doğal diyenler yesinler de doğallığını ispatlasınlar da görelim. Bir fide düşünün biz bu fideyi ektik diğer şampuanların yaptığı şey bu fidenin sadece yaprağına su vermektir. Yalnızca yaprağa su verirsek fide ölür. Bizim ürettiğimiz şampuan ise fidenin altındaki toprağa su vermektir. O zaman ağaç yeşererek büyür. Saçın dibi güçsüz olursa saç kendini bırakır dökülür. Aslında saç dökülmesi diye bir şey yoktur. Saçın deriden ayrılması vardır. İşte diğer şampuanlar sadece saçı yıkıyor. Önemli olan saç diplerini güçlendirmektedir. Her doğal diyene kulak asmayın, doğal olan yenilebilir. Doğal diyenlere, “Eğer doğalsa yiyin de görelim” deyin. Göreceksiniz yiyemeyecekler” dedi.

Çetin, “Yabancı kozmetiklere güvenmeyin. Elimden gelse 1 tane yabancı kozmetiği Türkiye'ye sokmam, biz üst kalite ve doğal üretip sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Merdiven altı üretimlere de güvenmemizi rica ediyorum. Yaklaşık 300 ünlü isim bizi tercih etmesinin sebebi kalitemizidir” dedi.

Son güncelleme: 20:28 07.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more