Apple eski logosuna geri mi dönüyor?

Teknoloji devi Apple hakkında uluslararası kaynaklar tarafından yayınlanan haberler şaşırttı. Apple'ın yıllar önce kullandığı renkli elma logosu tekrar ön plana çıkacak gibi görünüyor. Apple'ın geçmişinde önemli bir yeri olan eski Apple logosu yakın zamanda sık sık haberlere konu olacak...

Apple eski logosuna geri mi dönüyor?

Apple’ın eski logosu için marka tescili başvurusu yaptığına dair haberler hem şaşırttı hem heyecanlandırdı. Apple, emektar gökkuşağı logosu uzun yıllar boyunca markanın simgesi olmuştu. İlk iPhone’dan yaklaşık 30 yıl önce 1977’de ilk kez görücüye çıkan bu logo, 22 yıl boyunca kullanılmıştı.

BAŞVURU İNCELEMEDE

The Blast’ta yer alan habere göre Apple geçtiğimiz aralık ayında ABD’de bu logo için tescil başvurusunda bulundu ve başvuru şu anda inceleniyor.

appla-haberler-son-logo

APPLE TEKSTİL İŞİNE Mİ GİRECEK?

Söz konusu başvurunun dosyasında, Apple’ın bu logosunu şapkalar üzerinde kullanmayı planladığı yazıyor. Bu da akıllara Apple’ın tekstil sektörüne girip girmediği sorularını getiriyor. Apple, Apple Park’taki mağazasında gökkuşağı logosunun basılı olduğu tişörtler satıyor.

Akıllı telefonunuzun pil ömrünü arttırın! İlginizi Çekebilir Akıllı telefonunuzun pil ömrünü arttırın! Apple tarihinin en büyük sızıntısı! İlginizi Çekebilir Apple tarihinin en büyük sızıntısı!
Loading...