Sözcü Plus Giriş

Apple’dan yeni hamle! iPhone’lar için flaş WhatsApp kararı

Teknoloji dünyasının önde gelen iki şirketi arasında son aylarda yaşanan 'soğuk savaş'ta teknoloji devi Apple'dan WhatsApp'a karşı bir hamle daha geldi. Gelen son dakika haberine göre; Apple, bütün WhatsApp sticker'larını App Store'dan sildi.

13:43 -
Apple’dan yeni hamle! iPhone’lar için flaş WhatsApp kararı

Apple cephesinden iPhone kullanıcılarını üzecek bir haber geldi. Teknoloji devi Apple, bütün WhatsApp sticker’larını App Store’dan sildi.

Apple söz konusu kararı için “App Store’un kurallarının ihlal edilmesi”ni gösterdi. WhatsApp konuşmalarına bir süredir renk katan sticker özelliği, hem iOS hem de Android için kullanıma sunulmuştu.

İLGİLİ HABERApple ile Facebook arasında gerilim! Mark Zuckerberg'ten yeni hamleApple ile Facebook arasında gerilim! Mark Zuckerberg'ten yeni hamle İLGİLİ HABERWhatsApp engellendiğini anlama: WhatsApp'ta engellendiğinizi nasıl anlayabilirsiniz?WhatsApp engellendiğini anlama: WhatsApp'ta engellendiğinizi nasıl anlayabilirsiniz? İLGİLİ HABERFacebook Messenger kullanıcılarına müjde! WhatsApp'taki o özellik geldiFacebook Messenger kullanıcılarına müjde! WhatsApp'taki o özellik geldi
Son güncelleme: 13:46 19.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more