Reklamsız Sözcü

Instagram’da 4 büyük değişiklik! Instagram kullanıcıları merakla bekliyor…

Instagram için yolda olan 4 önemli özellik büyük bir ilgiyle bekleniyor. Gelecek özellikler arasında istediğiniz profili sessize alma gibi önemli özellikler dikkat çekiyor, bu özellikler yakında kullanıma sunulabilir.

12:00 -
Instagram’da 4 büyük değişiklik! Instagram kullanıcıları merakla bekliyor…

Twitter’da teknolojiyle ilgili önemli paylaşımlar yapan hesaplardan duyurulan yenilikler Instagram tarafından resmen doğrulanmadı ancak kaynakların güvenirliğine göre Instagram’a bu özellikleri çok büyük ihtimalle geleceği düşünülüyor.

SLOW MOTION VİDEO KAYDI

Telefonunuzun slow-mo video çekim yeteneği bulunmuyorsa, bu özellik sizin için çok faydalı olabilir. Her telefona ağır çekim imkanı sunacak olan bu özellik, oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

ETKİLEŞİMLİ HİKAYELER

Paylaşılan hikayelere emoji ve sticker’larla cevap verebileceğiniz bu yeni özellik, Facebook’taki ile oldukça benzerlik gösteriyor.

INSTAGRAM HİKAYELERİ ARŞİVİ

Instagram’ın hikaye arşivi, tüm hikayelerinizi karışık bir şekilde gözler önüne seriyor. Neyse ki yeni gelecek bu özellik, takvim görünümüyle arşivinizi daha düzenli hâle getirecek.

PROFİLİ SESSİZE ALMA MODU

Akışınızda görmek istemediğiniz kişileri, ona fark ettirmeden sessize alabilirsiniz. Twitter’dakiyle benzerlik gösteren bu özellik, umursamadığınız kişileri umursuyor gibi görünmek için işe yarar bir yöntem olarak görünüyor.

İLGİLİ HABERInstagram'a yeni özellik eklendi! Yeni bir ikon daha geldiInstagram'a yeni özellik eklendi! Yeni bir ikon daha geldi

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more