Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak? Özellikleri ve görüntüsü ortaya çıktı…

Samsung Galaxy S9'un tanıtılmasına çok az bir süre kaldı ve özellikleri merakla araştırılıyor. Artık yeni cihazların tanıtılması konusunda klasikleşen sızıntılar Samsung Galaxy S9'da da gerçekleşti. Samsung'un Unpacked 2018 uygulamasında Galaxy S9'un arttırılmış gerçeklik görüntülerine ulaşıldı...

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak? Özellikleri ve görüntüsü ortaya çıktı…

Sadece birkaç gün sonra tanıtılacak olan Samsung Galaxy S9’un hemen hemen tüm özellikleri ve görüntüleri sızdırılmış durumda. Samsung’un tanıtımdan önce yayınladığı ‘Unpacked 2018' adındaki uygulama Galaxy S9’un birçok detayını ortaya çıkaracak bilgiler ortaya çıktı.

GALAXY S9’UN ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK GÖRÜNTÜLERİ SIZDI

Uygulamayı yükleyip açtığınızda etkinliğe kaç gün, kaç saat, kaç dakika kaldığı gibi bazı zaman bilgilerini ve etkinliğin yapılacağı konumun bilgilerini öğrenebiliyorsunuz. Bir Reddit üyesi, Samsung'un bu uygulamayı yayınlamaktaki amacının bundan fazlası olabileceğini düşündü ve uygulamanın kodlarını incelemeye başladı ve haklı çıktı. Samsung, uygulama içine Galaxy S9'u incelemenize yarayan bir arttırılmış gerçeklik özelliği eklemişti fakat özellik henüz aktif edilmemişti. Fakat bu görsellere zor da olsa ulaşılabildi.

galaxy-s9-haberleri

Cihaz tek kameraya sahip olacak ve parmak izi tarayıcı kameranın altında konumlandırılmış olacak. Tasarımı büyük oranda Galaxy S8'e benzeyen cihazda kullanıcıların sevgilisi Bixby tuşu yine yer alacak.

samsung-galaxy-s9

GALAXY S9 ÖZELLİKLERİ

5.8 inç ekran (S9+ modeli 6.2 inç ekrana ev sahipliği yapacak)

12 MP arka ve 8 MP'lik ön kamera
teknoloji otoritelerine göre S9+’da kameraların çift olması bekleniyor

Qualcomm Snapdragon 845

6 GB RAM

64GB/128GB depolama alanı

IP68 suya ve toza dayanıklı kasa

Kablosuz şaj desteği

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak? Galaxy S9’un birçok özelliği sızdı!

SAMSUNG S9'UN FİYATI BELLİ OLDU!

Geçtiğimiz günlerde Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisinin fiyatları da sızdırılmıştı. 64 GB Samsung Galaxy S9, 8790 NOK (4237 TL) fiyat etiketine sahip olacak. Ancak bu fiyatın Norveç’te geçerli olacağı iddia edildi.

Loading...