Sözcü Plus Giriş

Stranger Things oyun oluyor! Görüntüler gerçek mi?

Telltale Games'in 2018 Haziran ayında duyurmuş olduğu, Netflix'in yıldız dizisi Stranger Things'in oyununun akıbetinin ne olacağı merak ediliyor. Telltale Games geçen hafta içerisinde, şirket çapında küçülmeye giderek 250 çalışanını işten çıkardı ve açıklanan oyun riske girmiş oldu. Stranger Things'in oyunu için ortaya çıkan göreseller ise hayranların umudunu artırdı...

08:38 -
Stranger Things oyun oluyor! Görüntüler gerçek mi?

Stranger Things oyunu için Netflix’ten yapılan açıklamaya göre Telltale Games’in işten çıkarma işlemlerinin önemi olmadığı görülüyor. Netflix oyunun üretilmesi için farklı şirketlerin de değerlendirilebileceğini açıkladı.

stranger-things-1

OYUNUN GÖRÜNTÜLERİ SIZDI

Reddit üzerinden 4Chan isimli bir kullanıcı tarafından oyun içi oynanış görüntüleri paylaşıldı. Bu doğrultuda oyunun tasarımı ortaya çıktı.

stranger-things-oyun

Görüntülerde; Will’in Byer’ların evini gezerken çekmeceyi açması, birinci kişi bakış açısından (FPP) Upside Down boyutu görmesi gibi birçok sahne görülmekte.

stranger-things-3İLGİLİ HABERStranger Things'in üçüncü sezonunun çekimleri başlıyorStranger Things'in üçüncü sezonunun çekimleri başlıyor

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more