Sözcü Plus Giriş

WhatsApp’ta çağrı butonu dönemi

Popüler uygulama WhatsApp'tan bir müjdeli haber daha.... WhatsApp, ilgi gören grup sohbetlerine birbiri ardına yeni özellik geliyor. Bu kez kullanıcılar bakın WhatsApp'ta neyle karşılaşacak?

19:17 -
WhatsApp’ta çağrı butonu dönemi

Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp platforma entegre ettiği özellik ile gündemde.

WhatsApp iOS gruplarında sağ en üst köşede artık bir arama butonu bulunacak. Bu çağrı butonu ile kolay bir şekilde arkadaşlarınız ile grup şeklinde görüntülü sohbetler başlatabileceksiniz.

Fakat şunu belirtmemiz gerekiyor ki, bulunduğunuz gruptan sadece rehberinize kayıt etmiş olduğunuz arkadaşlarınızla grup halinde görüntülü konuşabileceksiniz.

Söz konusu bu yenilik henüz Android kullanıcıları için ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABERWhatsApp'a Snapchat'ten bir özellik dahaWhatsApp'a Snapchat'ten bir özellik daha İLGİLİ HABERApple'dan yeni hamle! iPhone'lar için flaş WhatsApp kararıApple'dan yeni hamle! iPhone'lar için flaş WhatsApp kararı
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more