WhatsApp’tan bomba gibi yeni özellik! Hemen güncelleyin!

WhatsApp, yeni özelliğini kullanıcıların hizmetine sundu. Artık birden fazla kullanıcı aynı anda görüntülü sohbet edebilecek.

WhatsApp’tan bomba gibi yeni özellik! Hemen güncelleyin!

WhatsApp’a yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme, beraberinde görüntülü görüşme yapan kullanıcılar için önemli bir yenilik sunuyor. Özelliği kullanmak için ilk önce bir kişi ile görüntülü sohbet araması gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonrada diğer iki kişiyi eklemek için yukarıda ok işareti ile gösterilen yere tıklıyorsunuz. Yani görüşme başlatarak birden fazla kişiyi görüşmeye katabilirsiniz.

whatsapp

WhatsApp’ta artık birden fazla kullanıcı aynı anda görüntülü sohbet edebilecek.

Grup video görüşmelerinin yanı sıra, WhatsApp'a Facebook'un Messenger uygulamasındaki benzer çıkartmaları da gelebilir. Android için en yeni WhatsApp beta sürümü olan 2.18.32'ye yeni bir simge geldi ve gif simgesinin yanında görünüyor. Bu simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir.

Momo nedir? Mavi Balina oyununun ardından WhatsApp'tan hızla yayılıyor! İlginizi Çekebilir Momo nedir? Mavi Balina oyununun ardından WhatsApp'tan hızla yayılıyor!
Mağaza, öne çıkan ve benim bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine yarıyor. WhatsApp'tan kritik adım... Sınırlama kararı alındı İlginizi Çekebilir WhatsApp'tan kritik adım... Sınırlama kararı alındı

Loading...