Gökyüzünde Aslan burcu dönemi başlıyor!

Aslan burcunun Güneş'e girişi, hayattan keyif almak için en ideal zamandır. Aslan aynı zamanda spekülatif yatırım araçlarını da temsil eden konuları yönetir. Bu nedenle Güneş Aslan'a geçince yatırım, borsa, kur, döviz ve altın gibi konular gündeme gelir.

buyuk

Koç ve Yükselen Koç

Profesyonel bir yardımla diyete başlamak için harika bir süreç. İş arayışı içindeyseniz. Şans sizden yana. İş arkadaşlarınızla problemlerinizi çözebileceğiniz bir dönem başlıyor.

Boğa ve Yükselen Boğa

Yalnız olanlar aşk konusunda şanslı etkiler altında olacak. Tanışmalar, ilginç karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bir ay boyunca geleceğe yönelik hedeflerinize odaklanacaksınız.

İkizler ve Yükselen İkizler

Gelecek haftaya özel, Satürn etkisinden dolayı özel hayatınızda bazı problemler meydana gelebilir. İstekleriniz gerçekleşecek.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Keyifli yolculuklara çıkacaksınız. Eğitime ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızı artırmanın yollarını arayacaksınız.

shutterstock_506137132

Aslan ve Yükselen Aslan

Kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Gardırobunuzda yer açmanız gerekebilir çünkü bol bol alışveriş yapacaksınız. Hedeflerinize kolayca ulaşacaksınız.

Başak ve Yükselen Başak

Enerjiniz yerine geliyor. Gelecek hafta kişisel bakımınızla daha çok ilgileneceksiniz. Hayatınızdaki yeni başlangıçlar dikkat çekecek ve aşkla buluşacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

İlişkisi olanlar gereksiz kıskançlıklar yüzünden kendilerini hırpalayabilirler, ilişkisi olmayanlar ise platonik aşklara yelken açabilirler.

shutterstock_635534879

Akrep ve Yükselen Akrep

Tiyatro, konser gibi bir çok aktiviteye katılacaksınız. Hayata dair her konuda dostlarınızdan destek göreceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay

İş değiştirmek isteyenler için şanslı bir hafta. Toplum önünde daha çok görünür olacak ve statünüz konusunda yeni gelişmeler yaşayacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Akrabalarınızdan, mevki sahibi kişiler size her konuda destek olacak. Yolculuğa çıkıp keyifli vakit geçirebilirsiniz. Başkalarına ait maddi kaynaklarla ilgili konulara odaklanacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova

Hesapta olmayan kazançlar ortaya çıkabilir. Miras, nafaka gibi konularda da destekleyici etkiler altında olacaksınız.

buyuk_1

Balık ve Yükselen Balık

İlişkileri olanları huzur ve mutluluk dolu günler bekliyor. Söz, nişan, evlilik konularında yeni adımlar atabilirsiniz.

GÜNLÜK ASTROLOJİ YORUMLARI

Hayata dair önemli kararlar almanız gerek. Bu süreçte duygularınızdan çok aklınıza kulak verirseniz her şey yoluna girecek. Yeni bir yatırım yapmak fikrine sıcak bakabilirsiniz.

KOÇ

Tüm diyaloglarınıza ciddiyet hakim olacak. Belirsizliklerin ortadan kalkacağı bir gün. Neşenizin yerini sorumluluklarınız alabilir.

BOĞA

Çocuğunuzuni sorumluluklar üzerinize yığılabilir. Taşıyabileceğiniz kadarını üstlenin. Sizden yaşça büyük birinden fikir alabilirsiniz.

İKİZLER

Yatırım yapmak gibi hayati kararlar alabilirsiniz. Kariyerinizde yeni fırsatlara açıksınız. Yöneticilerinizle ortak fikirler oluşturabilirsiniz.

YENGEÇ

Kendinizi evin temel ihtiyaçlarını gidermeye adayacaksınız. Yürüttüğünüz iş planlarından başarılı dönüşler elde edeceksiniz.

ASLAN

İlişkilerinizi temel bir yapıya oturtmak isteyeceğiniz bir güne merhaba diyorsunuz. Gündelik hayatınızda radikal değişimlere karar verebilirsiniz.

BAŞAK

Çalışkanlığınızı gözler önüne sereceksiniz. Harcadığınız emeklerin ne kadar değerli olduğunu herkes anlayacak. Sağlığınıza özen gösterin.

TERAZİ

Planlarınız açısından ciddi bir gün. Kararlarınızı uygulamak zor gibi görünse de uzun vadede bu adımlarınızın olumlu olduklarını anlayacaksınız.

AKREP

Riskli kararlara imza atacaksınız. Bu ortam size güven verecek. Planlama ve bütçe yapmak konusunda başarılı bir gündesiniz.

YAY

Hayatla ilgili ciddi planlar yapacaksınız. Özellikle yurtdışı bağlantılarıyla ilgili işlerinizde bir kadın vasıtasıyla kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

OĞLAK

Uzun zamandır yürüttüğünüz projeleri sonuçlandıracaksınız. Para paylaşımı konusunda karar alabilirsiniz.

KOVA

Şirket kurmak, bir projeye dahil olmak sizin için doğru bir karar olacak. Çözemediğiniz bir konu çok yakında başarıyla sonuçlanacak.

BALIK

İş hayatınızda yeni kararlar almaya hazırlıklı olun. İşinizi başarıyla temsil edebilirsiniz. Kârlı iş sözleşmelerine imza atacaksınız.

sozcu-banner-1
Loading...